Арън Джъдж остава горещ в победата на Янкис с 6-4 над Тайгърс

Арън Джъдж продължи да управлява топката в събота следобед, събирайки три удара и карайки в три ръна, за да ускори атаката на Янкис при победа с 6-4 над Тигрите на Yankee Stadium.

Един ден след като хоуминг два пъти, Judge увеличи резултата си през уикенда до осем RBI с удвояване в петия ининг, след което изплати още два с удар, зареден с бази като част от шестия рун с четири. Янкис спечелиха четири от последните си пет мача и можеха да се върнат до 0,500 в неделя.

Глейбър Торес също кара в три бягания, помагайки на десния Jameson Taillon да спечели първата си победа в голямата лига от точно две години. Taillon се ориентира в пет ининга на топка с едно бягане, като разпръсна три попадения и отбеляза осем, за да регистрира първата си победа от 1 май 2019 г. за пиратите срещу Рейнджърс в Арлингтън.

Продължавайки да напредва по-нататък след втората си операция на Томи Джон в кариерата, Taillon достигна 95,9 mph, захранвайки състава на Tigers с микс от бързи топки (38), curveballs (27), плъзгачи (11) и промени (3). Йеймър Канделарио е единственият резултат от Taillon, хоумринг на висящ плъзгач в четвъртия ининг.

Ню Йорк изправи десния Спенсър Търнбул за четири ръна и пет попадения за повече от пет ининга. Торес удари сингъл с резултат бягане през дясната страна на полето в третия ининг, а съдията изпуши двоен RBI от 112,1 mph в петия, отбелязвайки DJ LeMahieu след единична открадната база и грешка при хвърляне.

Удар по терена и две разходки поставиха началото на рали от шестия ининг на Ню Йорк, като Джъдж изпълни сингъл с два аута и два ръна, а Торес отправи удар от два ръна в плиткото ляво централно поле. Левичарът Джъстин Уилсън допусна два ръна в седмия.