НАЗАД КЪМ ЩАТИ: Мидлейкс оглавява Дансвил, за да се върне в Far West Regional в Бъфало

Мидлакес постигна преднина от 20 точки в началото на четвъртата четвърт на щатската игра на Секция V клас B във вторник срещу непобедения Дансвил в гимназията на Avon и удържа късна атака на Mustang, която намали преднината до 9, за да спечели 68-56 решение за изпращане на Lady Screaming Eagles обратно в щата Бъфало и Елитната осмица на NYSPHSAA.

бяла вена маенг да кратом

Алена Форбс поведе Мидлъкс с 34 точки, 4 асистенции и 6 борби. Кара Уокър добави 13 точки и 3 асистенции. Мейси Киснър отбеляза 8 точки и намали 7 борби, след като отсъства през по-голямата част от първото полувреме, след като направи два ранни фаула. Сидни Пасалакуа грабна 10 борби, а Хана Галоуей отбеляза 6 точки за Лейди Ийгълс. След контузия на Меган Колачино и грешка на Киснър, 8-класничката Кали Уокър видя значителни минути и игра добре. Дансвил бе воден от Грейс Ритънхаус, която отбеляза 18 точки при загубата.

Загубата сложи край на сезона на шампиона от Секция V клас B2 на Дансвил при резултат 22-1. Шампионът от клас B1 Midlakes се подобри до 21-3 и ще играе следващата събота срещу победителя от East Aurora/Southwestern извън секция VI за място във Финалната четворка на NYSPHSAA, където Screaming Eagles приключиха сезона си миналия сезон срещу Susquehanna Valley. Съботният мач е насрочен за 17:00 часа в Buffalo State и ще се предава на живо по радио LivingMax.