Сметките издуха Делфините във финала на редовния сезон, 56-26 (пълно покритие)

'Бъфало Билс' изпревари повечето от титулярите си във финала на сезона срещу Маями Долфинс в неделя следобед на 'Билс Стейдиъм'.

Нарушението започна бавно при първите им няколко драйва, вероятно да избегнат нещо осезаемо на лентата за съперника следващата седмица в първия домакински плейофен мач на Билс от 25 години.

Маями задържа отборите до едва 18,8 точки на мач този сезон, но нямаше нито един отговор за нарушението на Джош Алън и Билс, след като започнаха да атакуват. Билс победиха Делфините с 56-26.

Алън хвърли 224 ярда и три тъчдауна само през първото полувреме, преди да предаде управлението на дублера на Мат Баркли. Делфините не можаха да спрат Стифон Дигс, Джон Браун и Исая Маккензи, които имаха ден в кариерата си в победата.

Най-големият извод от тази игра е, че Билс влизат в плейофите като може би най-доминиращият отбор в полето. Те спечелиха шест мача подред и ако не беше Хейл Мъри в мача с Аризона, Бъфало щеше да има 10-0, за да завърши сезона.

Bills направиха перфектните 6-0 срещу AFC East тази година, помитайки дивизията за първи път в историята на франчайза. Те завършват при 13-3 само за трети път, изравнявайки рекорд за франчайз.

ВРЪЗКИ ЗА РЕЗЮМЕ НА ИГРАТА:

АКЦЕНТИ НА ИГРАТА:

ПОЛОВИНА:

ПРЕГЛЕД НА ИГРАТА:

С победа срещу Патриотите, Билс се заключиха в най-малкото номер 3 на базата на симулатора за плейофи на Ню Йорк Таймс. Ако Бъфало победи Делфините в Седмица 17, те официално ще бъдат поставени под номер 2. Ако Билс загубят от Маями, те се нуждаят от Браунс да победят Стийлърс, за да останат на второ място. Ако Бъфало загуби и Питсбърг победи, Стийлърс ще вземат под номер 2.

Въпросът за милиони долара, който се отправя към 17-та седмица е играйте или починете за начинаещите. Играеш ли титулярите, надявайки се на номер 2 в поставената позиция и без контузии? Или давате почивка на титулярите и се надявате, че резервните ви копия могат да постигнат победа? Победата ще гарантира по-високото семе, но не е необходимо. Старши треньорът на Стийлърс Майк Томлин обяви, че резервният куотърбек Мейсън Рудолф ще започне срещу Браунс в неделя. Томлин каза, че може да седнат и още титуляри, но все още не иска да назове имена.

видеоклипове, които не възпроизвеждат chrome android

Имайки това предвид, това прави спора за почивка или игра на титулярите малко по-интересен. Старши треньорът на Билс Шон Макдермот каза, че има план, но той ще остане в рамките на отбора. Макдермот каза, че решението на Питсбърг да почива на Бен Рьотлисбергер прави и не влияе на тяхното решение.

Да и не, каза Макдермот, ако това се отразява на това, което правят законопроектите. Мисля, че в края на деня всичко се връща, за да се уверим, че сме прави от нашия отбор. И най-доброто нещо за нас, а аз съм сигурен, че Майк [Томлин] прави същото за своя екип, е, че винаги се опитваме да претеглим всеки фактор, който можем, всяка променлива, да поставим това в уравнението, за да ни помогне да направим добро решение тук.