Сметките остават да победят Джетс с 18-10 след шест гола от полета (пълно покритие)

Казват, че победата е победа и това е 100 процента вярно, но е ужасно трудно да се чувстваш ентусиазиран от начина, по който Бъфало Билс победиха все още безпобедените Ню Йорк Джетс с 18-10 в неделя следобед на MetLife Stadium.

грозен? Да, това е една от многото думи, които бихте могли да използвате за тази, и няколко проклятия, примесени в описанието, няма да са на място.

Някога динамичното нападение на Бъфало продължи 60 минути срещу една от най-лошите защити в НФЛ и не успя да отбележи тъчдаун, но беше спасено от собствената му защита, която отърси лошия старт и доминира през втората половина на играта.

О, имаше и новобранецът Тайлър Бас, който може би е най-вбесяващият играч в списъка на Бъфало. Той създаде всички точки на Бъфало с шест полета, които изравниха отборния рекорд на Стив Кристи за една игра. Той също пропусна два пъти, включително един от 37 ярда през четвъртата четвърт, което щеше да помогне на Билс да си осигурят победата малко по-рано.

ВРЪЗКИ ЗА РЕЗЮМЕ НА ИГРАТА:

АКЦЕНТИ НА ИГРАТА:

СОЦИАЛНИ:

ПРЕГЛЕД НА ИГРАТА:

Билс откри сезон 2020 с победа с 27-17 срещу Джетс през седмица 1. Бъфало има шанс да помете серията Джетс в неделя. Ако Bills спечелят, това ще бъде първото им замахване на Jets от сезон 2015. През същата година те победиха Jets с 22-17 и в двата състезания.