Билс закъса за два мача с победа над Браунс в Детройт (пълен репортаж)

Бъфало Билс (7-3) се сблъскаха с два мача с победа с 31-23 над Кливланд Браунс (3-7) в неделя следобед на Форд Фийлд в Детройт.

Нападението на Бъфало започна бавно и изостана през по-голямата част от първото полувреме, докато Джош Алън не намери Стефон Дигс в задната част на крайната зона в края на втората четвърт, за да даде преднина на Билс от 13-10. Бъфало никога не погледна назад, тъй като отбелязаха и при петте си притежания през второто полувреме, като спечелиха така необходимата победа.

DiSanto Propane (Билборд)

Играта на Bills изглеждаше наистина добра, тъй като Devin Singletary пренесе топката 18 пъти за 86 ярда с тъчдаун. Новобранецът Джеймс Кук натрупа рекорд в кариерата си от 86 ярда на 11 занасяния.

Тайлър Бас имаше напрегнат ден, тъй като вкара шест гола от игра, включително 56 ярда, вторият най-дълъг в младата му кариера.