Футболният сезон на Канандайгуа приключи след загуба от Джеймстаун

Canandaigua Braves се отправиха към Джеймстаун в петък вечер, за да се изправят срещу Red Raiders на родна земя. Сблъсъкът на двата непобедени отбора имаше играта на нощната игра, тъй като враговете от клас А с изобилие от талант се бореха за място на полуфиналите на държавния турнир в уикенда на Деня на благодарността. The Braves щеше да се окаже късо в играта, отпадайки състезанието с 35-14.

Джеймстаун скочи с преднина от 7-0, но Canandaigua отбеляза резултата, когато Ryan Gavette отпадна за 39 ярда тъчдаун. Смелите продължиха да отбележат резултата, след като първата четвърт завърши с равен резултат от седем точки на парче, вратарят на Брайън Болдрин увеличи резултата на Canandaigua до 14-7.

Джеймстаун изравни мача при 14-14 в средата на втората четвърт и отново поведе с 21-14 преди края на първото полувреме. Защитата на Braves се държеше трудно през по-голямата част от третата четвърт, но Red Raiders добавиха още един тъчдаун, което направи играта 28-14, влизайки в четвъртата четвърт. Джеймстаун добави едно последно тъчдаун през четвъртата четвърт, правейки крайния резултат 35-14. Canandaigua завършва сезона като шампион на Секция V и рекорд от 10-1.