Корнел побеждава Браун в продължението с 3-2

осигурителна кола за 2020 г

Нападателят на младши Мат Стиенбърг отбеляза два гола, включително втория си победител в продълженията само в седмия мач за сезона, за да издигне мъжкия хокейен отбор на Корнел до победа с 3-2 над Браун в петък вечерта на Lynah Rink.

Резултат от кутията

Корнел (6-1, 4-1 ECAC Hockey, 2-1 Ivy League) — който влезе през уикенда, класиран на девето място в анкетата на USA Today/USA Hockey Magazine и 10-о в анкетата на USCHO.com – никога не изостава в спечелването на четвъртата си поредна победа игра. Но Големият Червен трябваше да преживее много тревожни моменти, докато Браун (1-3, 1-3, 1-2) се събра, за да форсира допълнителния фрейм.

Всичко това беше спряно в продължението три на три, където Големите червени подобриха до 3-0 в първия си набег в новия формат на NCAA, за да прекъснат връзките след регламентното време. Играта започна с младши защитник Сам Малински, който нанесе голям удар в синята линия на Корнел, за да наруши напредването на шайбата на Браун. Мечките запазиха зоната, но се опитаха да форсират шайбата към слота, само за да накарат Стиенбург да пресече паса и да започне контраатака.

Пасът на Стиенбург накара Андреев да прехвърли скоростта в лявата част на неутралната зона, докато Малински, чиято смяна наближаваше цяла минута, избягва промяна, като премина с превишена скорост покрай пейката на Големия Червен и влезе в зоната. Андреев така и не можа да намери минаваща лента към Малински, но ударът му към мрежата принуди бързо отстъпление от всички защитници на Браун и Андреев използва пространството, за да дръпне и да си проправи път в слота. Забавената атака позволи на Стиенбург да намери място в кръга на външното си крило, където Андреев го намери с перфектен пас за еднократен удар, който Стиенбург простреля покрай блокера на вратаря на Браун Матийо Карон.

usps измами с промяна на адреса

Стиенбург беше отговорен и за първия гол на Големия Червен с 59,9 секунди до края на първия период. Голът бе асистиран и от Андреев, който се похвали с 10 точки в последните си три мача, и новия защитник Ханк Кемпф. Само 21 секунди след втория период, нападателят на второкласника Кайл Пени отбеляза своята трета за сезона, за да удвои преднината.

Но тъй като играта се измести от основно игра пет на пет към игра, осеяна с мощни игри през втория период, мечките намериха своя път обратно в играта.

Бях разочарован от начина, по който нашите момчета играха тази вечер след първия период, каза Майк Шафър '86, Джей Р. Блум '77 главен треньор на мъжкия хокей в Корнел. Мислех, че доста напомня на играта на Юнион (на 12 ноември) – излязохме и бяхме ужасни в играта на силата, след като вкарахме втория гол. … Мисля, че мислехме, че ще бъде по-лесно, отколкото ще бъде.

След като Big Red пропиля първите две силни игри в играта, махалото се завъртя обратно към мечките – и те се възползваха от капитала. Коул Куизенбери отбеляза за предимството на човека близо до средата на мача, след което Майкъл Малоуни отбеляза при отскок, за да изравни мача с 16:23 за игра в третия.

най-добрите без рецепта хапчета за еректилна дисфункция

Веднага щом получим преднина, искаме да можем да задържим тази преднина. Но това не е лесно да се направи, а ние имаме млад отбор и мисля, че всичко това е част от процеса на израстване, каза Стиенбург. Като цяло, ние спечелихме и това е, което искаме да направим, но искаме да си направим малко по-лесно там и да не се налага да отиваме в продължения.

Но когато дузпата на Корнел беше най-необходима при голяма дузпа само около две минути след гола на Малоуни, то успя. Нейт Макдоналд направи три от най-високите в кариерата си 30 спасявания през нощта, за да помогне да убие тази възможност за Браун и в крайна сметка да помогне на Големия Червен да спечели след продължения.

Петминутният PK беше наистина голям за нас. … Много момчета се засилиха за нас на пейката, каза Макдоналд. Когато един човек падне така, това е просто възможност за други момчета да вдигнат човек. Мисля, че това направихме тази вечер.

Със своите двойки изчисления, Стиенбург пое лидерството в отбора с пет голове, като същевременно разшири поредицата си от голове до шест мача с най-добри резултати в кариерата – включително осем точки в последните си три мача. Асистентацията на Кемпф увеличи резултатната му серия до четири мача.

колко струват билети за лошо зайче

Корнел се изравни за първото място в ECAC Hockey с празен Харвард, давайки и на двата отбора по 11 точки в пет мача. Големият Червен ще има възможност да завладее соло тази преднина в събота, когато ще се изправи срещу Йейл в 19:00 часа. в последния истински домакински мач на отбора на Lynah Rink за повече от два месеца.

Играхме ли зле? Не, не мисля, че играхме зле, каза Шафер. Играхме ли достатъчно добре според нашите стандарти? Не… Имахме някои момчета, които реагираха добре, и някои момчета, които не реагираха добре.