ER/Gananda се класира за полуфиналите на държавата с победа с 26-24 над Медина

Снимка чрез: Мери Маргарет Джонсън

Ийст Рочестър/Гананда Бомбърс (12-0) победиха Медина Мустангс (11-1) с краен резултат 26-24 в невероятно вълнуващ клас C Far West Regional в Уилямсвил Южна гимназия в събота следобед.

Мачът премина в полувремето при равенство 6-6.

Мустангите и бомбардировачите отбелязаха по два тъчдауна през третата четвърт и преминаха в четвъртата четвърт с равен резултат 18-18.

ER/Gananda възвърна преднината си две минути след последната четвърт след тъчдаун и реализация с две точки.

Медина отбеляза тъчдаун след седем минути до края на резултата, за да намали преднината до 26-24, но опитът с две точки беше неуспешен.

NC State срещу Сиракуза футбол 2016

Мустангите имаха шанс да поведат или да спечелят мача с оставащи 2:55, но обърнаха топката при падания.

какво прави видеоклипа вирусен

С победата ER/Gananda се класира за полуфиналите на Атлетическата асоциация на държавния гимназия в Ню Йорк на 27 ноември в гимназията Cicero-North Syracuse, където се изправя срещу шампиона на Централния регион Ченанго Форкс.