Футболът на Хобарт пада от SUNY Oneonta с 3-1

ОНЕОНТА, Ню Йорк - Футболният отбор на Hobart College беше победен от Oneonta с 3-1 в неконферентно състезание на Red Dragon Field този следобед. Червените дракони вкараха три гола през първото полувреме, като спечелиха Купата на кмета за 2022 г.

Милтън Мансиас Магана имаше гол при победата на Онеонта (4-0-0). Нейт Хана изигра всичките 90 минути на вратата на Червените дракони и направи едно спасяване. вкара гол за държавниците (2-1-1). Гийермо Кастанеда Чанг и  разделено време във вратата на Хобарт, комбинирайки пет спасявания.

ПЪРВАТА ПОЛОВИНА:

• Хобарт имаше първия шанс в мача в петата минута от пряк свободен удар. шут от 19 ярда мина лявата греда.
  • В 12-ата минута Джо Холдър откри резултата за Червените дракони. Той нанесе удар от 6-ярдовото поле в горния десен ъгъл на клетката.
  • Държавниците изглежда успяха да вкарат изравнителния гол в 15-ата минута, но голът беше отменен поради засада на играч.
  • По-малко от минута по-късно Магана вкара първия си гол в мача, вкарвайки удар в дясната част на клетката.
  • Магана вкара втория си гол в мача в 28-ата минута. Той беше обявен за най-полезния играч на турнира, като завърши уикенда с три гола и асистенция.

ВТОРА ПОЛОВИНА:

получаваме ли четвърта проверка за стимули
  • Хобарт откри второто полувреме, упражнявайки натиск в офанзивния край на терена. почти реализира, но ударът му от границите на наказателното поле беше спрян от вратаря на Онеонта.
  • Държавниците пробиха в 69-ата минута. Карон получи пас от  и стреля в дясната греда за първия си гол за сезона.
  • Caron остана опасен в заключителните етапи на състезанието, но не успя да намери обхвата. Той отправи два удара в последните 10 минути на мача, които не минаха лявата греда.

ОТБОР ЗА ЦЯЛ ТУРНИР:

ssdi увеличение на разходите за живот през 2017 г
  • Защитник и полузащитник спечелиха място в отбора на турнира за Купата на кмета през 2022 г.
  • Лешер изигра ключова роля в защитата на Хобарт през уикенда. Шийхан направи асистенция при победния гол срещу Хартуик.

СЛЕДВА:
Хобарт ще се завърне на Cozzens Field следващата събота, 17 септември, когато посреща Рочестър в Женева, Ню Йорк. Състезанието извън конференцията е планирано да започне в 14:00 часа.