50 точки на Гайтнър издигат Bloomfield над Honeoye в трилър от 2 OT (W-FL кръг на 12/12)

Отнеха 2 продължения във вторник вечерта, но Блумфийлд Бомбърс оцеляха при пътуване до Хонеой, за да избягат с победа със 101-99 в най-вълнуващия мач за годината в езерата Уейн-Фингър.

Старшината на Блумфийлд Патрик Гайтнър избухна за почти половината от резултатите на своя отбор, завършвайки с невероятните 50 точки. Още по-впечатляващо е, че само 6 от 50-те точки дойдоха при тройки. Съотборникът Александър Роуч отбеляза 25, докато останалите от списъка на бомбардировачите се комбинираха за последните 26.

Блумфийлд изоставаше в мача с 19-3 рано, но се върна с 29 точки от втората четвърт, за да поведе, преди Джон Марбъл от Honeoye да изравни мача с тройка на полувремето.

Юношата на Булдогс Тайлър Рудолф изравни мача с полагане с оставащи 8 секунди в регламента и след това блокира последния втори опит на Гайтнър да изпрати мача в продължения, равен на 81 за всеки.

В първия период на продължения Макс Йейл изравни играта с тройка в отслабващите секунди, за да изпрати играта до второ продължение с равенството между двата отбора при 87.

Когато последният опит на Йейл за три точки избухна в края на второто продължение, празнуването започна за Блумфийлд, който подобри до 2-0 на Запад, докато Honeoye щеше да падне до 2-2 в играта на лигата.

LivingMax Sports ще бъде в Блумфийлд в четвъртък вечер, като бомбардировачите са домакини на Маркъс Уитман НА ЖИВО в 19:30 ч. по радио LivingMax с пълно видео повторение на играта стрийминг на живо в 23:00 часа . Брендън Харингтън и Тане Робинсън ще имат разговора. И двата отбора са изравнени за първи в FL West при 2-0.

В ДРУГИ АКЦИЯ ЗА МОМЧЕТА W-FL ВТОРНИК ВЕЧЕР...

ДАНДИ 30 @ ЮЖНА СЕНЕКА 50
Антъни Реф поведе за Соколите с 18 точки. Мат Кениън отбеляза 8, а Джон Заджак направи 11 борби. Роби Кларк поведе шотландците с 11 точки при загубата.

HAC 49 @ ЧЕРВЕНО ЯКЕ 47
Ксавие Израел от вълците отбеляза 19 точки, включително победителя в играта с 4 секунди оставащи в регламента, след като HAC се подобри до 2-1 във FL West и общо 5-1.

НЕАПОЛ 68 @ ROMULUS 56
Евън Бей отбеляза рекордните в кариерата 7 тройки и завърши с 25 точки, когато Неапол победи Ромул. Коул Ратбън добави 15 точки за Big Green.

ЖЕНЕВА 56 @ LOTUS 47
Пантерите повишиха сезонния си рекорд до 3-2 с победа над Vertus във вторник вечерта, в която 22 от 24-те им отбелязани полета дойдоха с асистенции. Кристиан Тапскот изведе Женева с 11 точки от резервната скамейка, докато Рийд Пачет и Аким Хъдсън отбелязаха по 10. Пачет също свали 7 борби. Таджман Бол напусна Вертус със 17 точки.

МАРКУС УИТМЪН 34 @ ЛИВОНИЯ 64
Wildcats намаляват до 3-2 през сезона след загуба от 30 точки от Livonia Bulldogs.

MIDLAKES 55 @ WATERLOO 45
В битката за FL East без загуба, класираният на LivingMax Sports №1 Мидлакс победи племето във Ватерло зад 28 точки на Алена Форбс и 11 отскока. За Ватерло второкурсникът Джилиан Панек завърши с 11 точки и 7 борби, докато старшият страж Логан Кастильоне отбеляза 11.

NR-WOLCOTT 24 @ MARCUS WHITMAN 53
Джордин Чапел отбеляза 22 точки, а Емили Томпсън добави 15 и 7 откраднати топки, за да изведе Маркъс Уитман над Кугърите в пресичане на Уест-Уейн. Кендъл Хъф завърши с 8 за NR-W.

РОМУЛ 44 @ НЕАПОЛ 50
Хейли Ланган беше заета на дъските във вторник вечерта, събрала 26 борби, заедно с 10 точки за Неапол, който победи Ромул с 6. Отъм Кунес отбеляза 15 точки, Сара Гловин също отбеляза 15 и направи 14 борби, докато Фейт Глоуйн изтегли 15 собствени отскоци.

АКВИНА 60 @ УЕЙН 53
Шанел Александър имаше 28 точки за Аквински, който победи Уейн с 60-53 във вторник вечерта. 'Орлите' бяха водени от Габи Зенелович, Алана Корнакер и Алекса Гланзел, които завършиха с по 12 точки при загубата.

ПЕН ЯН 45 @ ХОРНЕЛ 62
Пен Ян водеше с цели четири точки през третата четвърт, преди серия от 14-0 от Хорнел да изгони Мустангите.