Херънс по хокей на трева преодолява Кеука със 7-0

ЖЕНЕВА, Ню Йорк — Отборът по хокей на трева на William Smith College победи със 7-0 над Keuka College в сряда вечерта на McCooey Field. Водещият път за Herons беше студент Емили Леонард с четири гола през нощта, което доведе до осем голове за сезона. Младши вратар Кристен Маккормик водеше защитата на чаплите, като игра през всичките 60 минути и записа едно спасяване.

МОМЕНТИ ОТ МАЧА:

къде е Били Айлиш в момента
  • Само 6:29 след началото на мача, Чаплите откриха резултата с Леонард, завършил пас на второкласник Ребека Мантионе .
  • Малко по-малко от 10 минути по-късно Леонард щеше да удари отново, този път от дузпа.
  • В 24:41 ч. ст Моли Дътън записа първия си гол за вечерта след асистенция на младши Скайлър Хаузър .
  • През 27 th минута от мача, Чаплите отбелязаха два пъти в рамките на 21 секунди с голове, идващи от Мантионе и Дътън, записвайки втория си гол за нощта.
  • Леонард отново ще вкара името си в книгата с резултати в 35-те th минута, когато тя победи вратаря на Уулвс за трети път. Мантионе бе призната за асистенцията, която щеше да бъде нейната втора за вечерта и пета за сезона.
  • По-малко от четири минути по-късно Леонард затвори резултата след асистенция на младши София Патило . Четвъртият гол на Ленард в мача я свързва с рекорда на училището за най-много голове в мач.

„Тези четири гола нямаше да бъдат отбелязани без усилията на всеки един от съотборниците ми“, каза Леонард. „За мен е голяма чест да бъда в книгата с рекорди на Уилям Смит с минали и настоящи легенди на Heron, но този сезон едва започва и очаквам с нетърпение следващия ни мач в събота срещу Кортланд.“

ТРЕНЬОРСКИ КЪТ:

„Тази вечер бяхме много фокусирани върху нашата игра на притежание и ъглите на атака“, каза старши треньорът Софи Риски ’07. ” Генерирахме няколко страхотни подавания и много възможности за гол. Беше вълнуваща вечер с Емили, която изравни рекорда на Heron по точки. Видяхме страхотен принос от всички играчи и вълнуващо спасяване в защита Ема Картър в последните минути.

СЛЕДВА:

Уилям Смит ще бъде домакин на SUNY Cortland в двубой извън конференцията в събота от 12 часа. на полето McCooey.