Херънс побеждава Лейкърс с 4-0 във финала на редовния сезон

Четирима различни Херонс отбелязаха, докато отборът по хокей на трева Уилям Смит постигна победа с 4-0 извън конференцията над SUNY Oswego, за да затвори редовния си сезон. Чаплите се придвижват до 11-7 (5-2 Liberty League), докато Лейкърс завършват сезона си с 5-13 (1-6 SUNYAC).

Уилям Смит изпревари Освего с 11-2 и имаше предимство от 10-2 при удари към целта. Чаплите също имаха предимство от 11-0 във възможностите за наказателни ъгли във финала на редовния сезон.
Старши води Уилям Смит с три точки при един гол и една асистенция. Тя записа два удара в състезанието, като и двата попаднаха в целта. Шест различни Herons записаха поне една точка в състезанието без конференция.

Старши играе 45 минути на вратата на Уилям Смит и записа едно спасяване. С победата тя се придвижва до 8-4 за сезона. Първокурсничката спечели колежанския си дебют с победата, като изигра последните 15 минути в гол.

Red Bali срещу Red Maeng Da

МОМЕНТИ ОТ МАЧА:

• Уилям Смит откри резултата само 3:20 след началото на мача, след като получи наказателен ъгъл. Максуел изпрати пас към студент, който стреля покрай вратаря на Лейкър, за да даде ранен аванс на Чаплите.
  • Малко повече от минута по-късно Уилям Смит удвои преднината си. Чаплите получиха наказателен ъгъл, който този път Максуел използва. Младши и завършили студенти бяха признати за асистенциите.
  • С малко повече от една минута оставаща до първото полувреме чаплите щяха да ударят отново. Старшият намери студент,  който стреля покрай вратаря на Лейкър. Водка бе признат за втория си гол за сезона.
  • Уилям Смит затвори резултата в 57-ата минута, след като чаплите получиха наказателен удар. Второкласничката  реализира от място първия си гол за сезона и втори в кариерата си.

ТРЕНЬОРСКИ КЪТ:

„Завършихме редовния сезон 2023 със страхотна отборна победа в Освего“, каза старши треньорът Софи Риски ’07. „Изиграхме много хубава игра с пасове на терена и видяхме гол от четирима различни играчи днес. Чаплите очакват с нетърпение турнира Liberty League следващата седмица!“

същия ден стандартно тестване Хюстън

СЛЕДВА:

Уилям Смит ще се завърне в игра в петък, 3 ноември, когато е домакин на университета в Рочестър в полуфиналния кръг на лигата на свободата. Екшънът между Чаплите и Йелоуджакетс е насрочен за 16:00 часа. на McCooey Field.