Хобарт изключва Рочестър, за да запази Centennial Cup

колко струва да се състезаваш в наскар

Бэкбек Тим Денъм-младши отбеляза три тъчдауна през втората четвърт и защитата направи второто прекъсване на сезона, тъй като футболният отбор на Хобарт колеж запази Столетната купа с победа с 31-0 в университета в Рочестър този следобед. Centennial Cup беше открита през 2007 г., за да признае 100-ия мач в съперничеството Рочестър-Хобарт. Отборите са играли вече 113 пъти. Хобарт е спечелил 58 пъти, Рочестър има 48 победи и има седем равенства. Това е 14-ият път, когато те играят за трофея.

Резултат от кутията

Денъм завърши със 159 ярда, бягайки с 14 карери. Той отбеляза гол при бягания от 13 ярда, шест ярда и 12 ярда - всичките на приблизително 12 минути разстояние. Той повиши общия си сезон на бягане до 1078 ярда, което го направи първият Държавник, който премина над 1000 ярда за сезон от 2013 г.

Хобарт (8-2, 4-2) затвори втората четвърт с 86-ярда засечен реванш за TD. В четвъртата четвърт Тобиас Веферинг изби гол от 43 ярда, за да завърши резултата.

Рейшон Босуел се втурна на 119 ярда с 15 носения. Хобарт се втурна към мрежа от 304 ярда и подаде за още 12.

Линейните защитници Емет Форд и Брайън Агилар си поделиха високите отборни отличия с осем борби на всеки. Форд също обяви шестия си уволнение за сезона, водещо в лигата.

Даниел Папантонис от Рочестър се втурна към мрежа от 151 ярда с 22 карри. Райън Роуз свърза в 11 от 29 хвърляния. Той беше уволнен два пъти и засечен веднъж – TD от Кал Съливан, за да приключи втората четвърт.

Хобарт направи четвърти мачове във всяко от първите три владения на Рочестър. След втората спирка, държавниците изминаха 51 ярда в шест мача, като Денъм отбеляза от 13. Папантонис се откъсна от 52 ярда при следващото шофиране на Рочестър. Той беше нокаутиран от Джеймс Махоуни при 6. „Якетите“ стигнаха до 1, но Джаред Лийк прекъсна четвърто подаване надолу в крайната зона, предназначена за Райън Паскуали, и гостите поеха при собственото си 1.

Денъм и Босуел прекъснаха дългите бягания (Денхам 29 ярда, Босуел 25) и държавниците бяха подпомогнати от лична дузпа за нарушение срещу Рочестър след бягане на 13 ярда от Босуел. Денъм вкара от шестте и направи 14-0. Играта на бягане доведе до 57 ярда при следващото владение на Хобарт, като Денъм отбеляза от 12.

Роуз изведе Йелоуджакетс от техните собствени 34 до Хобарт 10. Третият му пас от дясната страна от 10 бе избит от Съливан, който ускори далеч от преследвачите, за да вкара гол, когато клаксона на полувремето изчезна.

Плейофното поле на NCAA ще бъде обявено в неделя вечер. Офертите за ECAC Bowl ще бъдат обявени в понеделник на обяд.