Lyons пада от Caledonia-Mumford в дива игра от клас C State play-in

Сезонът на Лайънс Лайънс приключи в сряда вечерта, когато те паднаха със 78-73 след продължения срещу Каледония-Мъмфорд Рейдърс в гимназията в Нюарк в щатския мач от клас C.

Каледония-Мъмфорд започна горещо и поведе с 20-14 в края на първата четвърт. Но Lions бързо отговориха и в крайна сметка поведоха само няколко минути след втората четвърт. На почивката на полувремето играта беше изравнена при 32 за бройка. Рейдърс надмина лъвовете с 20-15 през третата четвърт. Въпреки това, Лиънс задържа Каледония-Мъмфорд до едва 13 точки през четвъртата четвърт, а Джъстин Смит изпрати мача в продължения след връщане при зумер. Лъвовете обърнаха топката в решаващи моменти в продължението и Рейдърс удържаха тази победа пред предимно приятелска публика от Лион.

Вин Молисани отбеляза рекордните 29 точки за Рейдърс. Кайл Уейд завърши с 19. Джо Лорсен се включи с 13.

Джъстин Смит отбеляза 20 от своите 24 точки през второто полувреме за Лиънс. Това беше първият му мач от началото на януари. Хорас Бетс добави 15, а първокурсникът Джей Си Уокър завърши с 12.

Каледония-Мъмфорд ще се изправи срещу шампиона на Секция VI Middle Early College в събота в Buffalo State в Far West Regionals. Това ще бъде първото регионално участие на Raiders от 1979 г. (АКТУАЛИЗАЦИЯ: NYSPHSAA отложи зимните си шампионати за неопределено време)