Метс пълен удар с двойна глава на Pirates

Ню Йорк Метс завърши двойна победа над Питсбърг Пайрътс в сряда на PNC Park. Ню Йорк спечели следобедния мач с 5-1, преди да вземе нощната чаша с 10-0.

Резюме на мач 1:

Irs къде ми е възстановяването com

Chris Bassitt започна на хълма и хвърли седем ининга на топката за едно бягане, докато удари 10. Десничарят се подобри до 13-7 за сезона. Сет Луго последва Басит с облекчение и записа последните шест аут от играта.

Метс откриха резултата и изскочиха до преднина от 1-0 в горната част на първия ининг след жертвения удар на Джеф Макнийл.

Ню Йорк увеличи преднината си в челната част на четвъртото място. Тайлър Накуин направи хоумрън с три ръна над стената на централното поле, за да направи 4-0. Това беше 11-ата му дълга топка за сезона. Едуардо Ескобар последва това с 15-ия си домакин, за да увеличи преднината до 5-0.

Единственото постижение на Питсбърг дойде в долната част на шестия в сингъла на Tyler Heineman за RBI.

Брандън Нимо, Пийт Алонсо, Накуин и Ескобар имаха мачове с два удара.

Резюме на мач 2:

насрочете онлайн среща за социално осигуряване

Джейкъб де Гром започна на могилата и направи едно от най-добрите си излизания за сезона. Десничарят хвърли седем шутаут ининга, докато удари осем.

Франсиско Линдор записа три ръна, за да поведе нападение, докато Джеф Макнийл караше в два ръна. Брандън Нимо, Даниел Фогелбах, Тайлър Накуин и Едуардо Ескобар също участваха с RBI.

Метс ще получат почивен ден в четвъртък, преди да открият серия от три мача с Маями Марлинс в петък вечер в LoanDepot Park.