Академията Mynderse ограбиха титлата в клас B2, секция от късна свирка в Northstar-Christian HS

Баскетболният отбор за момчета на Mynderse Academy имаше труден път до петъчния мач за титлата на Секция V клас B2 в Northstar-Christian High School. Като 6-и поставени, излизащи от Finger Lakes East, те първо ще пътуват над 2 часа, за да се изправят срещу номер 3 от Уелсвил. След изпращане с Тигрите те щяха да тръгнат по пътя към #2 C.G. Фини, където щяха да избухнат с 94 точки и място в мача за титлата срещу #1 Northstar-Christian в малката гимназия на Найт в югозападен Рочестър.

Майндерс старши Джаред Кинг ще пренесе горещата стрелба на Mynderse в мача за титлата, като събори три три точки от първата четвърт, за да даде преднина на гостуващите Blue Devils с 21-18 след 1 четвърт. Northstar ще се върне, за да поведе с 8 точки преднина на полувремето, надминавайки Mynderse с 21-10 през 2-та четвърт след 15 точки от първата част от отличния юноша на Найт Търнър Харис.

През 3-та четвърт, с Джаред Кинг в проблем с фаул, Mynderse използва комбинация от нарязващи удари от старшия Ник Джоунс, който отбеляза 7 в предпоследната четвърт, и младши Трой Кабат, който събори три трифекта, за да дръпне в рамките на три точки, 54-51, към последната четвърт.

график за баскетбол в гимназията на Сиракуза

Преднината щеше да смени ръцете си четири пъти през четвъртата четвърт, тъй като Кабат добави своята 5-та тройка в мача и Ник Джоунс продължи да намира начини да вкара баскетболната топка, докато Харис от NS-Christian продължи да опожарява защитата на дяволите за най-висок мач 32 точки, докато водещият голмайстор на Найтс Райън Гарууд ще се бори да намери своя ударен удар да завърши само с 12 точки, 13 под средното му за сезона.

След като Mynderse изоставаше с 1 точка в последната минута, младши нападател Майкъл Богарт щеше да се завърти на блока и да зарови обратен скачач, който можеше да бъде победител в играта за Сините дяволи. Но само с оставащи 2 секунди, опитът на Търнър Харис да поеме обратно преднината на 8-футов скачащ извън равновесие щеше да пропусне целта и когато се появи, Mynderse ще отпразнува 10-ата титла на училището си, един от тримата рефери, назначени за играта ще свирне за едно от най-съмнителните фалове, които някога ще видите...

Алманах на фермерите за зимна прогноза за 2016 г

След нарушението, петото срещу Джаред Кинг, Харис щеше да изпълни две големи свободни хвърляния (той беше 9 от 10 от благотворителната ивица през нощта), за да осигури победата, след като три четвърти отчаяния удар на Mynderse старши Джейк Смит щеше да отскочи джантата. Играчите и треньорите на Northstar-Christian нахлуха в корта, за да отпразнуват 4-тата титла на своите училища през последните 6 години.

Концертни дати на Джулио Иглесиас 2016 г

За Mynderse Ник Джоунс поведе със 17 точки, Трой Кабат завърши с 15 и Джаред Кинг отбеляза 14. Майк Богарт ще завърши с 9 точки, старшият Сам Лоренцети отбеляза 6, а Дилън Лариза завърши резултата на Mynderse с 2 точки. Mynderse ще завърши 5 от 9 от благотворителната ивица вечерта, докато Knight’s бяха почти перфектните 16 от 17 от линията за свободни хвърляния.