Нападението на Билс оживява твърде късно при загуба с 25-20 от Jaguars (пълно покритие)

Пътуването на Бъфало Билс до Лондон не мина добре, тъй като те загубиха с 25-20 от Джаксънвил Джагуарс в неделя на стадион Тотнъм Хотспър в мач, изпълнен с контузии, дузпи и офанзивни борби.

Бъфало имаше малко над 200 ярда обща атака и седем точки през трите четвърти, преди най-накрая да се разгорещи, но беше твърде късно, тъй като Билс паднаха до 3-2 за сезона.

DiSanto Propane (Билборд)

Джош Алън завърши 27 от 40 подавания за 359 ярда с два тъчдауна и едно прихващане. Той също бяга за резултат от три ярда.

Stefon Diggs направи осем хващания за 121 ярда и TD, четвъртата му игра с получаване на 100+ ярда. Гейб Дейвис улови шест подавания за 100 ярда и TD.