Район Рочестър

Рочестър Ред Уингс преднина Сиракюз Метс в началото на серията

Рочестър Ред Уингс победи Сиракуза Метс с 3-2 в първата серия във вторник вечерта на NBT Bank Stadium. Томи Ромеро стартира за Рочестър и хвърли три ининга. Harol González получи топката за Syracuse и предаде чифт рънове за 5 1/3 ининга. Ред Уингс откриха резултата в… ОщеРочестър Ред Уингс преднина Сиракюз Метс в началото на серията
Рочестър Ред Уингс изпревари Сиракуза Метс в афера с много точки

Рочестър Ред Уингс надигра Сиракюз Метс с 15-8 в сряда вечер на стадион NBT Bank. С победата Рочестър взе първите два мача от тази серия от шест мача. Нападението на Ред Уингс бе ръководено от Джейк Алу, който домакинства два пъти и имаше пет RBI. Луциъс Фокс също изигра голяма роля, тъй като той... ОщеРочестър Ред Уингс изпревари Сиракюз Метс в афера с високи резултати
Сиракюз Метс бързо се подхлъзна с победа над Рочестър Ред Уингс в екстри

Сиракюз Метс измъкна загуба от шест мача с победа с 2-1 над Рочестър Ред Уингс в 10 ининга в четвъртък вечер на NBT Bank Stadium. Сиракюз откри резултата и поведе с 1-0 в долната част на шестия при RBI единичен удар на Джейк Мангъм към центъра. Преднината не издържа... Повече Сиракюз Метс се захвана с победа над Рочестър Ред Уингс в екстри
Големият шлем на Джейк Алу издига Рочестър Ред Уингс покрай Лихай Вали

Големият шлем на Джейк Алу издигна Rochester Red Wings над Lehigh Valley IronPigs в първата серия във вторник вечерта на Frontier Field. Големият шлем от трети ининг на Алу завърши с трети ининг от пет бягания. Това беше неговият девет домакински мач за сезона и пети в последните шест мача. Тейлър Гушу откри резултата... Още Големият шлем на Джейк Алу надмина Рочестър Ред Уингс над Лехай Вали
Rochester Red Wings круиз покрай Lehigh Valley

Рочестър Ред Уингс преминаха покрай Лехай Вали АйрънПигс, 10-3, в сряда следобед на Фронтиър Фийлд. Рочестър изоставаше с 3-1 след два ининга, но се върна със седем безответни ръна, за да си осигури трета поредна победа. Даниел Джонсън поведе атаката на Ред Уингс с две попадения и четири RBIs, включително четвъртия си хоумрън на... Повече Рочестър Ред Уингс круиз покрай Lehigh Valley
Рочестър Ред Уингс оглави Лехай Вали за пета поредна победа

Рочестър Ред Уингс удължи победната си серия до пет мача с победа с 5-1 над Лехай Вали АйрънПигс в петък вечер на Фронтиър Фийлд. Левичарят на Washington Nationals Макензи Гор направи втория си рехабилитационен старт с Рочестър и изхвърли 2 2/3 ининга. Тони Ромеро го последва с облекчение и допусна пробив над 5... ПовечеРочестър Ред Уингс оглавява Лихай Вали за пета поредна победа
Предстоят публични изслушвания относно предложените повишения на лихвите по RG&E и NYSEG

Публичните изслушвания относно предложените повишения на лихвите за RG&E и NYSEG започнаха в четвъртък, 16 септември. Клиентите ще трябва да плащат значително повече за месечните си сметки, ако увеличението на лихвите бъде одобрено от Държавния департамент за обществени услуги в Ню Йорк (DPS). Президентът на RG&E и NYSEG казва, че повишаването на лихвените проценти е необходимо за поддържане на застаряващата инфраструктура, актуализиране... ОщеВ ход са публични изслушвания относно предложените повишения на лихвите на RG&E и NYSEG
Рочестър Ред Уингс загуби късната преднина при загуба от Лихай Вали

Рочестър Ред Уингс прекъсна своята серия от пет победи със загуба с 4-3 от Лехай Вали АйрънПигс в събота вечер на Фронтиър Фийлд. Рочестър поведе с 3-1, отивайки на върха на осмия, когато Лихай Вали направи три ръна, за да поведе и никога не погледна назад, докато удържаха... ОщеРочестър Ред Уингс загуби преднина в края на загубата от Лихай Вали
Рочестър Ред Уингс загуби късната преднина в екстра-ининг загуба от Бъфало

Рочестър Ред Уингс започна последното си гостуване за сезона със загуба с 3-2 от Бъфало Бисънс в 10 ининга във вторник вечер на Сахлен Фийлд. Рочестър беше на два аута от победа, когато Конър Садзек предаде изравнителен соло хоумрън на Ел Джи Тали. След като мачът отиде в екстра… ОщеРочестър Ред Уингс загуби преднина в края на загубата от Бъфало в екстра-ининг
Рочестър Ред Уингс претърпяха пълна загуба от Бъфало

Рочестър Ред Уингс претърпяха загуба с 10-2 от Бъфало Бисънс в четвъртък вечер на Салън Фийлд. Със загубата Бъфало взе два от първите три мача в тази серия от шест мача. Рочестър се бореха да генерират атака, тъй като имаха само четири попадения и двата ръна дойдоха в горната част на шестата... ПовечеРочестър Ред Уингс претърпяха огромна загуба от Бъфало
Логан Верет блести като Рочестър Ред Уингс дори в сериала Бъфало

Logan Verrett хвърли шест ининга на топка за един рън, за да помогне на Рочестър Ред Уингс да победят с 5-2 над Бъфало Бисънс в петък вечер на Sahlen Field. С победата, серията от шест мача е дори на две игри на брой. Рочестър поведе рано с 1-0 в горната част на втория ининг... Още Лоугън Верет блести като серия на Рочестър Ред Уингс в Бъфало
Рочестър Ред Уингс се събра със закъснение, за да победи Бъфало

Рочестър Ред Уингс се събраха, за да победят Бъфало Бисънс, 7-4, в събота следобед на Сахлен Фийлд. Рочестър изоставаше с 4-3 в горната част на осмия ининг, когато Ник Банкс изпуши сингъл на RBi, който изравни играта. Джак Дън незабавно последва това с двукратно удвояване, за да даде преднина на Ред Уингс с 6-4. Рочестър се справи с... ПовечеРочестър Ред Уингс се събра със закъснение, за да победи Бъфало
Амеркс губят от Марлис с 3-1

Американците от Рочестър паднаха от Торонто Марлис с 3-1 в събота вечерта в Coca-Cola Coliseum, разделяйки сета от два мача. Рочестър поведе с 1-0 в началото на първия период, но Торонто вкара три гола без отговор през третия период, за да осигури победата. Лукас Роусек вкара единствения гол за Амеркс,... ПовечеАмеркс губят от Марлис, 3-1
Amerks се върнаха с победа с 5-1 над Rocket

Американците от Рочестър се върнаха след загубата в петък с победа с 5-1 над Лавал Рокет в събота следобед на Place Bell Arena. С победата Amerks се подобриха до 4-3-0 за сезона. Лавал вкара първия гол в мача в началото на първия период, но Рочестър отговори с три попадения в… MoreAmerks се върна с победа с 5-1 над Рокет
Американците падат на Чудовища в OT, 6-5

Американците от Рочестър се отказаха от преднината си в края на третия период и паднаха от Кливланд Монстърс с 6-5 в продълженията в петък вечер в Blue Cross Arena. Със загубата Amerks паднаха до 7-4-1-0 за сезона. Рочестър водеше с 5-4 с малко повече от минута до края на редовното време, когато Кливланд изравни мача, изпращайки го... MoreAmerks губят от Monsters в OT, 6-5
Край на Frontier Field: Иновативните решения за обработка на данни, окръг Монро постигнаха споразумение за име на дома на Рочестър Ред Уингс

Frontier Field е официално „Иновативно поле“. Innovative Data Processing Solutions, която е компания за облачни услуги, базирана в Хенриета, ще поеме правата за именуване незабавно. Изпълнителният директор на окръг Монро Адам Бело направи съобщението заедно с представители на Innovative на пресконференция във вторник. Споразумението между окръга и Innovative означава, че те ще поемат... MoreFrontier Field no more: Innovative Data Processing Solutions, окръг Монро постигат споразумение за именуването на дома на Рочестър Ред Уингс
Сейбърс отзовават нападателите Андерс Бьорк, Райли Шейхан от Амеркс

Бъфало Сейбърс отзоваха нападателите Андерс Бьорк и Райли Шейхан от Рочестър Американс преди мача във вторник срещу Ванкувър Кенъкс в KeyBank Center. Бьорк събра шест точки (три гола, три асистенции) в 11 мача, откакто беше назначен на Рочестър на 18 октомври. Шеахан започна сезона като контузен резерв и беше... Прочетете още »Сейбърс отзовават нападателите Андерс Бьорк, Райли Шеахан от Амеркс
Амеркс, свален от Рокет, 8-1

Американците от Рочестър започнаха сет от два мача с Лавал Рокет в петък вечерта на Place Bell Arena и не се получи добре за гостите, тъй като те паднаха с 8-1. Със загубата Amerks паднаха до 3-3-0 за сезона. Брандън Биро вкара втория си гол за сезона през втория период,… MoreAmerks повален от Рокет с 8-1