Спорт

БЕТОННА ДЖУНГЛА: Септември Бейзбол и разтегливото бягане (подкаст)

Момчетата на лятото се приближават към есента и плейофите. Пол Русо и Кайл Еванс се завръщат за Concrete Jungle, за да разбият месец септември досега. И Метс, и Янкис започнаха месеца 6-4, но картата за достигане до там е различна за отборите. Метс имат... Още БЕТОННА ДЖУНГЛА: Септември Бейзбол и Стреч Рън (подкаст)
ДОКЛАД НА HS В ПОНЕДЕЛНИК: Футболът на Марион за момичета преминава през Женева; Уейн момчета футболни заготовки Mynderse

ТАБЛО ЗА ФУТБОЛ ЗА МОМИЧЕТА (9/12): Palmyra-Macedon 0 @ Pittsford Sutherland 1 Marion 6 @ Geneva 1 Victor 1 @ Canandaigua 0 Southern Cayuga @ North Rose-Wolcott – Няма докладван резултат СЛЕДВАЩ СЪБОР ОТ ИГРИ (9/13): Red Jacket @ Naples Bloomfield @ Romulus Dundee/Bradford @ HAC Newark @ Midlakes Marcus Whitman @ South Seneca Palmyra-Macedon @ Geneva Sodus @ Marion… Още ПОНЕДЕЛНИК HS REPORT: Футболът за момичета на Marion преминава през Женева; Уейн момчета футболни заготовки Mynderse
Syracuse basketball обявява пълен график за сезон 2022-23

Във вторник мъжкият баскетболен отбор Syracuse Orange обяви пълния си график за сезон 2022-23. Вижте графика по-долу. Вторник, 25 октомври срещу Индиана PA (Изложба) Вторник, 1 ноември срещу Южен Ню Хемпшир (Изложба) Понеделник, 7 ноември срещу Lehigh Вторник, 15 ноември срещу Colgate Събота, 19 ноември срещу Североизточен Понеделник, 21 ноември срещу. … MoreSyracuse basketball обявява пълен график за сезон 2022-23
Откриването на серията на Метс към Къбс

Ню Йорк Метс откри серия от три мача с Чикаго Къбс в понеделник вечер на Сити Фийлд и падна с 5-2. Крис Басит започна на могилата и позволи пет ръна при пет удара за 3 2/3 ининга, докато вървеше две и правеше две удари. Булпенът свърши добра работа като Томи Хънтър, Тревър… MoreMets открива серия от Къбс
Арън Джъдж Хоумърс два пъти, докато Янкис удържат Ред Сокс в екстри

Не беше лесно, но Ню Йорк Янкис постигнаха победа със 7-6 над Бостън Ред Сокс в 10 ининга във вторник вечер във Фенуей Парк. При равен мач 4-4 в горната част на 10-ия, Глейбър Торес направи три ръна удвоен в празнината в дясното поле, за да даде на Янкис... ОщеАарън Джъдж Хоумърс два пъти, докато Янкис удържат Ред Сокс в екстри
Престъплението на Mets отново пада безпроблемно при загуба от Cubs

Нападението на Ню Йорк Метс отново беше премълчано при загубата с 4-1 от Чикаго Къбс във вторник вечер на Сити Фийлд. Ню Йорк отпадна от първите две игри от тази серия от три игри и три от последните пет. Метс имаше само четири попадения, а единственият пробег дойде в края на... MoreMets Нападението отново се провали при загуба от Къбс
ORANGE GAME WEEK: Syracuse е домакин на Purdue Saturday (преглед, медии и информация)

Футболният отбор Syracuse Orange (2-0) ще започне домакинство от четири мача в събота, когато е домакин на Purdue Boilermakers (1-1) в 12 ч. в JMA Wireless Dome. Syracuse излиза от победа с 48-14 в UConn, докато Purdue излиза от победа с 56-0 над Indiana State. Мачът ще бъде излъчен по телевизията на... Още ORANGE GAME WEEK: Syracuse е домакин на Purdue събота (преглед, медии и информация)
Сиракюз Метс отпада откриването на серията срещу Бъфало

Сиракюз Метс падна от Бъфало Бисънс, 15-8, в първата серия във вторник вечерта на NBT Bank Stadium. Франсиско Алварес и Доминик Смит разбиха седмия си хоумрън за сезона. Травис Янковски, Джейк Мангъм, Джей Ти Ридъл и Майкъл Перес се включиха с RBI. Тайлър Мегил отново започна рехабилитация и не... ПовечеСиракуза Метс отпада откриването на серията срещу Бъфало
ДОКЛАД НА HS ВТОРНИК: Футболът на Mynderse за момичета победи Уейн

ТАБЛО ЗА ФУТБОЛ ЗА МОМИЧЕТА (9/13): Wayne 1 @ Mynderse 3 Red Jacket @ Naples – Няма отчетен резултат Bloomfield 5 @ Romulus 0 Дънди/Брадфорд @ HAC – Няма отчетен резултат Newark 1 @ Midlakes 3 Marcus Whitman @ South Seneca – Няма отчетен резултат Palmyra-Macedon 7 @ Geneva 1 Sodus 0 @ Marion 12 Penn Yan 0 @ Waterloo 2… Още ВТОРНИК HS REPORT: Mynderse girls soccer downs Wayne
Табло с резултати за гимназиална футболна седмица 3 на W-FL

Седмица 3 от футболния сезон в гимназията започва в петък вечер. Вижте пълния набор от игри по-долу и проверете отново тук за всички резултати през уикенда. Петък, 16 септември: Clyde-Savannah @ South Seneca (19:00) Victor @ Pittsford (19:00) Гърция Athena @ Canandaigua (19:00) Lyons/Sodus @… Още W-FL High School Football Week 3 Scoreboard
Сиракюз Метс надживя Бъфало

Сиракюз Метс бяха победени от Бъфало Бисънс, 12-7, в четвъртък вечерта на NBT Bank Stadium. Сиракуза водеше с 5-1 след пет ининга, но пет ръна шести и пет ръна осми доведоха Бъфало до победата. JT Riddle постигна 10-ия и 11-ия си хоумрън за сезона, един от които изравни мача в… ОщеСиракуза Метс надигра от Бъфало
NASCAR, състезанията Xfinity се завръщат в Watkins Glen International през 2023 г

NASCAR се завръща в Watkins Glen International през 2023 г. Графикът на серията беше публикуван в сряда, а Go Bowling at the Glen ще се проведе в неделя, 20 август 2023 г. „Имаше невероятна енергия и шум около състезанието Go Bowling at the Glen това година, тъй като пилотите отчаяно се опитваха да запазят своите шампионски надежди,” Уоткинс… Повече NASCAR, състезанията Xfinity се завръщат в Уоткинс Глен Интернешънъл през 2023 г.
Bills е домакин на Titans на Monday Night Football (предварителен преглед, медии и информация)

Бъфало Билс се насочват към Седмица 2 с шанса да победят Тенеси Тайтаните на стадион Хаймарк в понеделник вечерния футбол, отбор, който не са побеждавали през последните два сезона. Бъфало откри сезона с победа с 31-10 над Лос Анджелис Рамс миналия четвъртък. Тенеси претърпя загуба с 21-20 от... MoreBills домакин на Титаните в понеделник вечер Футбол (предварителен преглед, медии и информация)
Херънс по хокей на трева преодолява Кеука със 7-0

ЖЕНЕВА, Ню Йорк — Отборът по хокей на трева на William Smith College победи със 7-0 над Keuka College в сряда вечерта на McCooey Field. Водеща на пътя за чаплите беше студентката Емили Леонард с четири гола през нощта, с което броят й достигна осем за сезона. Младшият вратар Кристен МакКормик водеше защитата на Херънс през всичките 60 минути... Още Хокей на трева Херонс преодоля Кеука със 7-0
СРЯДА HS ДОКЛАД: Футболът на момчетата на Уилямсън надделява над Марион в OT; Волейбол за момичета на Lyons оглави NRW

ТАБЛО ЗА ФУТБОЛ ЗА МОМЧЕТА (9/14): Маркъс Уитман @ Неапол – Няма отчетен резултат HAC @ Чарлз Г Фини – Няма отчетен резултат Южен Сенека/Ромул @ Хонейе – Няма отчетен резултат Ийст Рочестър @ Ред Крийк – Няма отчетен резултат Дънди/Брадфорд @ Блумфийлд – Няма отчетен резултат Penn Yan 2 @ Waterloo 0 Gananda @ Sodus – Няма отчетен резултат… Още СРЯДА HS РЕПОРТАЖ: Футболът на Williamson boys надделява над Marion в OT; Волейбол за момичета на Lyons оглави NRW
ЧЕТВЪРТЪК HS ДОКЛАД: Палмира-македонски футболни круизи за момичета покрай Мидлейкс; Волейбол Gananda за момичета надмина Avon

ТАБЛО ЗА ФУТБОЛ ЗА МОМИЧЕТА (9/15): Mynderse 1 @ Newark 1 OT Palmyra-Macedon 6 @ Midlakes 0 HAC 0 @ Marcus Whitman 3 Naples @ Dundee/Bradford – Няма отчетен резултат Bloomfield 6 @ South Seneca 2 Romulus 0 @ Honeoye 9 Женева @ Penn Yan – Няма отчетен резултат Gananda 10 @ North Rose-Wolcott 1 Waterloo 0 @ Wayne 4 СЛЕДВАЩ СЪБОР ОТ ИГРИ… Още ЧЕТВЪРТЪК HS REPORT: Палмира-Македонски футболни круизи за момичета покрай Мидлейкс; Волейбол Gananda за момичета надмина Avon
Метс бързо се подхлъзва с победа над Пиратите

Ню Йорк Метс постигнаха така необходимата победа със 7-1 над Питсбърг Пайретс в четвъртък вечер на Сити Фийлд. Победата прекъсна загуба от три мача. Карлос Караско получи топката и изстреля шест ининга еднократна топка, като същевременно отбеляза рекордните за сезона 11 удара. Сет Луго и Джоели Родригес го последваха с облекчение и имаха... MoreMets ударно подхлъзване с победа над Pirates
БЕТОННА ДЖУНГЛА: Момент за Роберто и предстоящия уикенд (подкаст)

Краят на седмицата е важен за MLB. Четвъртък отбелязва Деня на Роберто Клементе, който почита живота и кариерата на легендата на Питсбърг Пиратс на и извън терена. Пол Русо и Кайл Еванс откриват шоуто, като обсъждат наследството на Роберто, номинираните за Метс и Янкис за наградата Роберто Клементе и... Още БЕТОННА ДЖУНГЛА: Момент за Роберто и предстоящия уикенд (подкаст)
Метс биват пометени у дома от Къбс

Ню Йорк Метс паднаха от Чикаго Къбс, 6-3, в сряда вечер на Сити Фийлд и бяха пометени за първи път този сезон. Дейвид Питърсън започна на могилата и не успя да излезе от първия ининг. Левичарят записа само един аут и допусна пет ръна. Чикаго вкара всичките шест... MoreMets биват пометени у дома от Къбс
Голът на Фасо издига футболист №6 на Уилям Смит до победа с 2-1 срещу Дженезео

GENESEO, N.Y. — Голът на нападателя на колежа William Smith Emma Faso в 72-ата минута издигна шестия в ранглистата Herons до победа с 1-0 над Geneseo в надпревара без конференция на College Stadium тази вечер. С победата Уилям Смит вече е 3-1-0 за сезона. Защитата на Чаплите ограничи Найтс до само три удара в състезанието. Аманда Кеслер изигра всичките 90... MoreFaso гол издигна #6 във футбола на Уилям Смит до победа с 2-1 на Дженезео