Сайкс постига победител в играта, докато армията на Бохайм печели заглавие за милиони долари TBT (пълно покритие)

Кейфър Сайкс удари тройка, за да даде на армията на Бохайм победа с 69-67 над отбор 23 в мач от шампионата на The Basketball Tournament.

Това беше интензивна физическа битка още от самото начало. Първата четвърт беше напред-назад, докато армията на Бохайм направи серия 5-1, за да затвори и поведе с една точка преднина във втората. Армията на Бохайм държеше преднината през по-голямата част от втората четвърт, но отбор 23 успя да запази предимството на армията на Бохайм само в едно навлизане на полувремето.

Протичане с 6-0 от отбор 23 в началото на третата четвърт им даде инерция, но армията на Бохайм се бори, тъй като има целия турнир. Серия 6-1 към края на четвъртината даде преднина на отбор 23 с 54-50 с глава към последния фрейм.

Отбор 23 ще увеличи предимството до шест през четвъртата четвърт, което е най-голямото за всеки отбор през целия мач. Кейфър Сайкс ще направи няколко големи удара в четвъртия, за да помогне на армията на Бохайм да има преднина с една точка, влизайки в края на Елам с целеви резултат от 69.