Сиракуза пада до 1-7 със загуба с 16-13 от Бостън Колидж (пълно покритие)

Просто няма много пътища към победата за разбит отбор като този от Сиракуза.

Нуждае се от вида защитно представяне, което показа в събота срещу Бостън Колидж, като до голяма степен се избягват пропуснатите задачи, които доведоха до експлозивни игри за отбелязване на точки през последните седмици.

Нуждае се от малко богатство, като куотърбека на BC Notre Dame, който прехвърля неправилно при хвърляния от къси и дълбоки дистанции.

Трябва да спечели битката на специалните отбори, да избие голове от полета и да отпуши дълъг ретур, докато BC пропуска чифт удара.

Дори всичко това, очевидно, не е достатъчно, за да пробие и да даде на всеки отново удовлетворението от усещането за победа.

Сиракуза падна до 1-7 през годината с пешеходна загуба с 16-13 от Бостън Колидж в мач, който SU се завъртя дълбоко в четвъртата четвърт, но така и не поведе.

ВРЪЗКИ ЗА РЕЗЮМЕ НА ИГРАТА:

АКЦЕНТИ НА ИГРАТА:

ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ СЛЕД ИГРА DINO BABERS:

азо хапчетата почистват ли вашата система

СОЦИАЛНИ:

ПРЕГЛЕД НА ИГРАТА:

Двойка североизточни съперници ще се срещнат в Loud House в събота, когато Бостън Колидж посети Сиракуза. Това ще бъде 54-ата среща между двете програми, петият най-често срещан опонент за „Кюз“ и вторият сред опонентите на ACC, изоставайки само от Пит.

Оранжевите се стремят да прекъснат серия от четири загуби и да преминат на 2-3 у дома този сезон, сграда, в която са били 0,500 или повече за всеки от последните три сезона.

спирки за почивки на щат Ню Йорк

Съботният мач ще бъде излъчен по телевизията по регионалните спортни мрежи (YES Network локално) в 14:00 часа.