Сиракуза Метс отпада от Уорчестър Ред Сокс, 5-4

Хоумранът на Конър Уонг в деветия ининг донесе на Уорчестър Ред Сокс (65-49) обратна победа с 5-4 над Сиракуза Метс (44-68) във вторник вечерта в откриването на серията на NBT Bank Stadium.

Уонг стигна до плочата в горната част на деветия ининг с два аута и без нито един, удари срещу релефата на Сиракуза Franklyn Kilome. 25-годишният футболист вече имаше един хоумран през деня и в този прилеп той унищожи втория си, соло взрив, който удари таблото в левия център. Това беше печелившият замах, тъй като Едуард Базардо хвърли девета без резултат, за да подпечата първата си победа с тройно A и 17-ата победа на отбора по пътищата в 20 мача.

North rose-wolcott елементарно

Уорчестър започна да вкарва два удара в играта – след като Чад Де Ла Гуера направи удвояване в първия ининг, Уонг го върна у дома със сингъл в една вечер, в която Уонг в крайна сметка щеше да донесе три RBIs.

Метс отговориха с три поредни серия, два в третия и още един в четвъртия. На трето място, титулярът Рейнел Еспинал допусна тройка на Марк Пейтън, а един батер по-късно Пейтън се прибра вкъщи с удар в центъра от Уилфредо Товар. След дубъл, бившият Ред Сокс Хосе Пераса разкъса дубъл наляво, отбелязвайки един гол. Ининг по-късно Шанс Сиско утрои и отбеляза в сингъл на Дейвид Томпсън, извеждайки Сиракуза с 3-1.

видеоклиповете в youtube се зареждат, но не се възпроизвеждат

Но WooSox, които се върнаха, за да открият миналата седмица серия срещу Lehigh Valley, го направиха отново в първия мач за седмицата на NBT Bank Stadium. Джетър Даунс отбеляза хоумрън, който се плъзна над стената на лявото централно поле в петата, а един ининг по-късно Йохан Мизес разби крещящо движение над лявата стена на полето, за да изравни мача.

Хоумранът на Даунс беше 12-ият му и първи от 17 август, докато Мизес направи четвъртия си в последните 20 мача.

Марк Пейтън направи 4-3 Сиракуза при самостоятелен хоумран в седмия ининг, последното изпълнение за деня, разрешено от Espinal. Десничът изкара 6.1 ининга, позволявайки четири ръна при най-високите за сезона осем попадения с пет аутсаута.

къде да купя патешки крилца

Надолу с един, влизайки в осмия, Wong стигна до плочата, водеща срещу Tom Hackimer. Уонг успя да отчита 2-1 и след това изтръгна топката дълбоко в другата посока, удряйки гредата над лявата стена на полето за изравнителен хоумрън. Един ининг по-късно той направи първата си игра Triple-A с множество хоумъри с победителя в играта.

WooSox продължават поредицата от шест игри в сряда от 18:35 ч. срещу Сиракуза Метс на стадион NBT Bank. Кътър Крофорд от Уорчестър (2-4, 5.24) трябва да се изправи срещу Зак Годли (6-6, 3.92).