Мачът на Сиракуза Метс с Рочестър завършва наравно

Третият мач от серията Duel of the Dishes между Syracuse Salt Potatoes и Rochester Plates беше завършен рано поради дъжд с равен резултат 3-3 след седем ининга. Дейвид Томпсън направи хоумрън с два ръна в края на седмия ининг с два аута, за да направи играта 3-3. И двата отбора спечелиха мач и изравниха мача в серията Duel of the Dishes, но тъй като Сиракуза има разлика от +1 в трите игри Duel of the Dishes, Salt Potatoes печелят тайбрека и осемфутовия трофей Golden Fork ще остане в Сиракуза. Мачът е равен, защото Сиракуза и Рочестър не играят отново този сезон.

Рочестър (43-55-1) поведе в началото на третия ининг. Andrew Stevenson удари един сингъл, а след това Daniel Palka удари. Джейк Нол последва Хоумър с два ръна, за да изведе Plates напред, 2-0.

В горната част на петата, Стивънсън поведе със сингъл за третото си попадение в играта, а след това Palka тръгна. След като Нол аут, Майк Форд разкъса сингъл на RBI в първата базова линия, за да вкара Стивънсън и да направи резултата 3-0.

Сиракуза (39-60-1) взе първия си манш в дъното на шестата. Уилфредо Товар попадна в сингъл. Товар напредна до втора база с жертвен ловец на Мейсън Уилямс. Давид Родригес последва с единичен гол, отбелязвайки Товар и намали дефицита до две, 3-1.

В дъното на седмия, Алберт Алмора-младши направи един сингъл. Два удара по-късно, след като светкавицата удари извън стадиона, Томпсън донесе гръмотевиците в парка с равен мач, два ръна на Хоумър над стената на лявото поле, за да доведе мача до 3-3. След като Травис Бланкенхорн беше оттеглен за трети аут, брезентът беше пуснат на терена и мачът беше обявен 40 минути по-късно заради дъжда и реши завършен мач.

Chrome не показва видеоклипове в YouTube

С това завършено домакинство с 13 мача за Сиракуза, Метс вече имат почивен ден в понеделник, преди да тръгнат на път за пътуване с 12 мача, което започва във вторник вечерта в Lehigh Valley с 19:05 часа. първи терен срещу Железните прасета.