Защитата на Сиракуза отново се разпада, докато Auburn тръгва за победа във финала на Battle 4 Atlantis (пълно покритие)

Мъжкият баскетболен отбор Syracuse Orange загуби последния си мач в турнира Battle 4 Atlantis, отпадайки от физическия отбор на Auburn Tigers с 89-68.

Сиракуза пада до 3-3 със загубата, докато Auburn се подобри до 5-1.

Бъди Бохайм, Коул Суидър и Джеси Едуардс отбелязаха по 17 точки, но останалата част от състава на Сиракуза имаше само 16 точки заедно. Джо Жирар и Джими Бохайм достигат най-ниските нива за сезона от по три точки.

колко често трябва да приемате кратом

Резултат от кутията

ВРЪЗКИ ЗА РЕЗЮМЕ НА ИГРАТА:

АКЦЕНТИ НА ИГРАТА:

ПОЛОВИНА:

ПРЕГЛЕД НА ИГРАТА:

Сиракуза (3-2) се изправя срещу Обърн (4-1) в 16:30 часа. във финалната игра на турнира Battle 4 Atlantis в Paradise Island, Бахами.

Тигрите победиха Лойола Чикаго с 62-53 в утешителния кръг в четвъртък, докато оранжевите победиха Аризона Стейт с 92-84 в утешителния кръг.

Сиракуза и Обърн са се срещали само веднъж на твърдата дървесина. Това се случи в турнира на NCAA Sweet 16 през 2003 г. Оранжевите имат трите поставени в този мач, докато Обърн беше 10. Сиракуза скочи с преднина в началото с 10-2 и поведе с цели 17 през първото полувреме. Обърн обаче нямаше да си отиде и намали предимството до 10 в антракта. Сиракуза контролираше по-голямата част от играта през второто полувреме, а късното рали на Тигрите не беше достатъчно, тъй като оранжевите преминаха към Елитната осмица с победа 79-78. Кармело Антъни имаше високи 18 точки за Сиракуза, докато маркиз Даниелс имаше 27 за Тигрите.