Уилям Смит, хокей на трева, загуби откриването на Liberty League срещу U of Rochester с 2-0

РОЧЕСТЪР, Ню Йорк .—Отборът по хокей на трева на колежа Уилям Смит падна с 2-0 от Университета на Рочестър в първия си конферентен мач за сезона. Чаплите сега са на 6-2 за сезона с рекорд 0-1 в Liberty League.
Двубоят в петък вечерта между Чаплите и Йелоуджакетс беше равен в четвъртата четвърт. И двете нападения увеличиха напрежението в последните 15 минути, записвайки осем от 12-те удара в мача. Джуниър изигра всичките 60 минути на вратата на Чаплите, записвайки едно спасяване през нощта.

МОМЕНТИ ОТ МАЧА:

• Рочестър успя да пробие в 53-ата минута благодарение на първокласничката Аня Арсено, която вкара удар от един ярд след подаване на старшата Карина Бриджър.
  • След гола на Рочестър, чаплите щяха да приложат натиск, спечелвайки два наказателни корнера, което доведе до пет изстрела от чаплите. Старшата Мери Кейт Бруърд поведе с два изстрела в офанзивния изстрел. Старшата Макензи Водка, младшата София Патило и второкурсничката Ребека Мантионе удариха по един удар в късния офанзивен удар на Чаплите.
  • В 57-ата минута Жълтите якета щяха да имат златна възможност, тъй като Мейв Фогърти спечели пробив, след като овладя неправилно заден пас от Чаплите. МакКормик би отказал на Фогърти да излезе от нейната линия и да спечели добро спасяване при отцепването.
  • След 30 секунди до края на надпреварата Бела Милити щеше да добави секунда за Жълтите якета след асистенция на Мейв Фогърти, за да подпечата победата за Рочестър.

СЛЕДВА:

Уилям Смит ще бъде домакин на колежа Елмира по обяд в неделя в двубой извън конференцията на полето Маккуи.