Уилям Смит по хокей на трева победи Манхатънвил с 4-0, за да открие Уилям Смит Класик

ЖЕНЕВА, Ню Йорк — Отборът по хокей на трева на колежа Уилям Смит победи колежа Манхатънвил в първия мач от класиката на Уилям Смит с резултат 4-0.
Хърънс надиграха Валиънтс с 33-3 през деня, като 20 от тях бяха на вратата в сравнение с този на Манхатънвил. Младшият вратар водеше защитата на Херънс, като игра през всичките 60 минути и записа едно спасяване.

МОМЕНТИ ОТ МАЧА:

• Само 2:15 след началото на мача чаплите получиха наказателен ъгъл. Старша  записа първия си гол за сезона извън наказателния ъгъл с асистенция на .
  • През втората четвърт старша вкара първия си гол за сезона, като записа два удара през деня.
  • При 32:58 през третата четвърт, абитуриентка мушна топката покрай вратаря на Valiant, записвайки третия си гол за сезона. Асистенцията беше кредитирана на .
  • Само 1:26 по-късно Джуниър завърши резултата за чаплите, записвайки четвъртия си гол за сезона. Мантионе записа втора асистенция за деня и трета за сезона.

ТРЕНЬОРСКИ КЪТ:

„Днес беше отлична обща отборна победа“, каза старши треньорът Софи Риски ’07. „Всеки играч работи невероятно усилено и изпълни нашия план за игра. Отборът показа много хладнокръвие днес, като изпълни два страхотни гола от корнер. Наистина се гордея с отбора и очаквах с нетърпение утрешния мач срещу Lebanon Valley.”

СЛЕДВА:

Уилям Смит ще бъде домакин на Lebanon Valley College в неделя от 14:00 часа. за да затворите класиката на Уилям Смит.