НЕПОБЕДИМИ: Момичетата от Midlakes завоюват първото секционно първенство от 1975 г. (цяло видео на играта)

Момичетата на Мидлакс влязоха в постсезона 2018 с перфектен рекорд 20-0. Четири мача по-късно в турнира от раздел V клас B те все още са непобедени и вече могат да се нарекат шампиони на секции за първи път от 1975 г. Screaming Eagles на главния треньор на Нейт Рич абсолютно унищожиха Bath-Haverling в събота вечерта на Rush-Henrietta, като спечелиха титлата с победа със 70-40 в мач, който не беше близо от самото начало.

След като Jadyn Abrams от Bath-Haverling откри резултата в мача, Midlakes ще затвори първата четвърт при резултат 24-4 и удължи преднината си до 41-19 след полувремето, преди да завърши състезанието с разлика от 30 точки.