Водещите в АФК Билс удължиха поредицата от победи до четири с победа над Джетс (пълно отразяване)

Водещият в АФК Бъфало Билс (10-3) удължи победната си серия до четири с победа с 20-12 над Ню Йорк Джетс (7-6) в снежен неделен следобед на стадион Хаймарк. Бъфало спечели 10 мача за четвърти пореден сезон.

Беше грозно първо полувреме, тъй като всеки отбор си разменяше точки до края на втората четвърт, когато Джош Алън се свърза с Доусън Нокс за тъчдаун от 24 ярда, прекъсвайки нулево равенство и давайки на Бъфало аванс от 7-0 на полувремето.

как да се изчистя от thc

Резултатът се увеличи, когато Джетс изравниха играта, за да открият второто полувреме. Въпреки това Билс бързо си върнаха преднината при тъчдауна от пет ярда на Алън. По-късно през третата четвърт Тайлър Бас проби гол от 38 ярда, увеличавайки преднината на Бъфало до 17-7 във финалния фрейм.

Билс увеличиха преднината си в началото на четвъртата четвърт, когато Бас вкара нов гол от полето, 49-ярд, за да направи 20-7. Ню Йорк блокира удар, което доведе до безопасност, и вкара гол от полето, но Бъфало издържа и осигури победата.