W-FL петък: Уейн момчета печелят пета поредна над Женева; Момичетата от Източен Рочестър губят четвърти поред след горещ старт

В петък вечер имаше седем игри за момчета на Wayne-Finger Lakes и десет игри за момичета.

Що се отнася до момчетата, Уейн Игълс бяха домакини на Женевските пантери и този мач отговаряше на шума. „Орлите“ водеха след всяка четвърт, но „Пантерите“ изоставаха само с една точка с четири оставащи минути до края на играта. Въпреки това Уейн се отдръпна късно и победи Женева със седем точки. Eagles се подобряват до 11-1 след петата си поредна победа, а Panthers намаляват до 9-3.

От страна на момичетата, East Rochester Bombers пропуснаха петия си пореден мач, след като загубиха от Gananda Panthers в продължението с четири точки. Бомбардировачите започнаха сезона 9-1, но сега са при 9-5 след загубата. Пантерите подобряват до 6-8.

Вижте всички резултати от мача по-долу и списъка с мачове в събота...