WAYNE ACES ФИНАЛ: Волейболът за момичета носи титлата в клас B в секции

Волейболният отбор за момичета на Уейн Игълс си осигури короната от клас B в секция V в събота срещу досадния шестия поставен Хонеой Фолс-Лима. HFL влезе във финалния рунд на ролка от разстроената специална страна на скобата. През първия сет на мача изглеждаше, че този разказ ще продължи, тъй като Уейн не се справи с преднината в ранен сет, за да свали първия сет с 26-24.

същия ден std тестване близо до мен

Във втория сет Уейн успя да обърне сценария на HFL, след като те скочиха до преднина в началото на сета. Този път „орлите“ се върнаха от ранен дефицит и взеха победата в сета с 25-22. В третия сет Уейн успя да запази инерцията и въпреки че резултатът беше равен няколко пъти през целия сет, орлите никога не изоставаха и спечелиха с 25-21.

В последния сет на мача Eagles скочиха с преднина от 7-1 в началото, но HFL нямаше да си отиде безшумно, връщайки се, за да изравни сета при 18-18. Уейн и HFL станаха неразделни за няколко ралита след това и сетът се изравни при 23-23. Уейн успя да отклони подаването на HFL, да вземе преднина от една точка и да получи мач сервис. Това щеше да е всичко, от което се нуждаеха, тъй като „орлите“ грабнаха победата с 25-23 и победата в мача с 3-1.

Победата на Eagles с 3-1 във финала от клас B сега ще премести шампионите по секции в регионална игра следващия уикенд. Двубоят срещу съперник, който ще бъде определен от Секция VI, ще се играе в LeRoy High School следващата събота от 12:30 часа.