WAYNE DROPS HEARTBREAKER: Волейболът за момичета се изправя срещу Marcellus

Уейн Ийгълс загубиха сърцераздирателен мач срещу Марселус от Секция III по волейбол за момичета, за да се класират за държавния полуфинален кръг в клас B. Мачът в събота следобед беше всичко, което бихте могли да поискате за страхотно събитие, но без резултата, на който Eagles се надяваха . Марселус излезе с победа в мача с 3-2.

Уейн взе първите два сета на мача, скочи бързо до 2-0, печелейки и двата сета с 25-23. Първият сет включваше Eagles, които се върнаха след 16-7 в един момент в началото на сета. Марселус беше твърд във втория сет, но Уейн запази крачка напред, за да подпечата победата. Марселус обаче се завърна, за да вземе три сета 25-22, и взе добър импулс с тях, за да постигне четири сет, постигайки още една победа с 25-22. Петият сет слезе надолу, изравни се при 21-21 преди изчислен тайм-аут, но Marcellus се отдръпна, за да подкрепи победата в мача с победа в сета 25-23.

Уейн Ийгълс ще завършат сезона с рекорд за сезона 16-1 и 12-0 в Finger Lakes East играят в допълнение към това, че са шампиони от клас B, раздел V.