Аарон Джъдж, Джио Уршела се завръщат в състава на Янкис в събота

как да купя виагра без рецепта

Съставът на Янкис се приближи до пълната си сила в събота, като Аарон Джъдж и Джио Уршела предложиха на мениджъра Аарон Буун палец за мача на клуба срещу Рейс на Тропикана Фийлд.

Съдията отсъства за два мача тази седмица с болка в лявата страна, проблем, който Буун се поколеба да определи като контузия. Уршела пропусна петъчната загуба с 10-5 от Тампа Бей поради продължителни ефекти от ваксинация срещу COVID-19, която много играчи и треньори на Янки получиха в сряда на Янки Стейдиъм.

Просто винаги е добре да пишеш името на [съдията] там, каза Буун. Просто се опитвам да бъда предпазлив тук с него рано, не искам това да се превърне в нещо, което се превръща в проблем. Надяваме се, че успеем да преодолеем това и през това в тези дни напред.

Джъдж отбеляза в последните два мача от домакинството на Ню Йорк срещу Ориолс, включително представяне 3 срещу 5, четири RBI във вторник, по време на което пусна дълъг три ръна на Хоумър.

След като направи тренировка с вата преди петъчния мач на Tropicana Field, Джъд каза на Буун, че се чувства достатъчно добър, за да играе, според Буун. Мениджърът отговори, че иска да задържи съдията още един ден.

как да си върнете парите от сайтове за хазарт

Това е много разговори, много оценка от силата и кондицията до обучителния персонал, до разговорите, които той и аз водим, каза Буун. Бих казал, че ако бяха плейофни мачове, той вероятно щеше да е в състава.

Буун каза, че не е изненадан, че Уршела се завърна толкова бързо от списъка на ранените от COVID-19.

Очаквахме това, каза Буун. Той беше малко под лошото време заедно с няколко други момчета в [четвъртък] почивен ден. До края на мача вчера той се чувстваше отново и след това [петък] вечер се почувства добре. Просто видях усмихнато лице; той мина покрай офиса ми преди около 30 минути с вдигнат палец, така че се чувствам сякаш е излязъл от гората и е готов да тръгне.