Женева Ред Уингс ще бъде домакин на откриването на плейофа на PGCBL, който губи, отива вкъщи

Пред рекордната публика за 2017 г. и в последния мач от редовния сезон, външният играч на Женева Ред Уингс и вносът от Япония Йохей Ишияма се надпреварва в края на десетия ининг, за да се оттегли от Elmira Pioneers и да си осигури правата за домакинство за първия кръг от плейофите на PGCBL.

изпадат момче паника на обиколката на дискотеката

.jpg

Пионерите (27-23) скочиха на върха рано, отбелязвайки два при дубъл на RBI от Андрю Орзел (Уофърд) в горната част на третата. Орзел завърши с три RBI през нощта. Женева отговори с единични рънове в третия, четвъртия и петия ининг. Събиращи RBIs в този офанзивен участък бяха Доминик Тосо (Бъкнел), Джастис Бигби (Западна Каролина) и Мат Чембърлейн (Ню Хейвън). Чембърлейн удари първата стъпка от дъното на петия ининг над дясната централна стена, за да изравни играта с топка в три ръна.

Елмира попадна на пет в горната част на седмата. Влизайки в седмия ининг, шансовете за домакинство на първия кръг в Женева изглеждаха малки. Въпреки това те се откъснаха с две сесии в седмия и осмия и самостоятелен манш, за да се изравнят в деветия. Майки Арман (Kenyon) и Will Simoneit (Cornell) имаха големите попадения в седмия ининг с два аута. Тосо имаше шанса да вкара два в седмия. Ти Джей Бърд (Ренд Лейк) се надпреварва вкъщи на диво терен, за да вкара равенството с два аута в края на деветия ининг.

Въведете допълнителни ининги. Colby Mullins (Andrew College) постави нулев фрейм в горната част, което позволи на Женева да вкара само един за победа в края на ининга. Йохей Ишияма (Университет Нихон, Япония) започна нещата за Wings с удвояване от дясната стена на полето. Следващата игра беше невероятна: Доминик Тосо хвърли гнездо в опит да пожертва Ишияма на трето място. Първият бейзмен за Елмира атакува бързо банта и хвърли топката към трети, за да се опита да вземе напредващия Ишияма. Хвърлянето премина над главата на третия играч на базата и Ишияма се прибра вкъщи при тълпа от Red Wings, които го нападнаха в домашната чиния.

Одобрена проверка на 2 000 стимули

Елмира изпрати шест стомни към могилата в една нощ на Johnny All-Staff. Стартерът на Женева Тревър Лойд хвърли 6,2 ининга, позволявайки пет ръна и изтривайки три. Брент Холкомб (Bossier Parish CC) и Гарет Суонсън (Каламазу) комбинираха за 2.1 ининга безрезултатно облекчение и Мълинс спечели победата.

Когато целият прах се уталожи, Red Wings спечелиха правата за домакинство на плейофен мач за първи път от 2014 г. Те ще играят домакин на един мач утре срещу Elmira Pioneers, като победителят напредва, а губещият ще бъде елиминиран. Акцентът за този мач определено ще бъде мачът с насочване. Звездният първокурсник на Оле Мис Хюстън Рот ще се справи с Елмира. Той постави рекорда на PGCBL по аутове в един мач с 20 в Нюарк по-рано през сезона. Женева ще изпрати Брайън Рийд (RIT) да се бие за тях. Рийд стартира и доминира за Wings по-рано през сезона, но наскоро пътува до Испания, за да се състезава на международно ниво.

Плейофното състезание ще започне в 7:05 в McDonough Park в Женева.