Хобарт закъснява за победата със 17-13 над Сейнт Лорънс

Куотърбекът Дейвид Крюсън хвърли 6-ярдов тъчдаун пас към широкия приемник Алекс Лабела с оставащи 44,9 секунди, за да издигне футболния отбор на Хобарт колеж до победа с 17-13 Лигата на свободата над университета Сейнт Лорънс на Босуел Фийлд този следобед. Държавниците се подобриха до общо 6-1, 2-1 в конференцията, докато Светците се понижиха до 3-4, 0-3.

Резултат от кутията

Хобарт надмина Сейнт Лорънс с 360-321 в тотално нарушение, но беше извикан за 10 дузпи, които струваха 95 ярда. Държавниците завършиха и минус 1 в маржа от оборота.

най-добрият начин да спрете да дъвчете тютюн

Бек Рейшон Босуел публикува втория си пореден ден за бягане на 100 ярда, публикувайки 120 ярда, включително 64-ярда тъчдаун през първата четвърт. Той също така хвана два паса за 32 ярда, включително пас от 36 ярда от екрана при печелившата игра. Крюсън беше 11 от 28 пасове за 155 ярда и тъчдаун. ЛаБела хвана отборно високи три паса за 16 ярда. Полузащитникът Брайън Агилар направи 11 мача за държавниците. Защитният бек Блейк Хансен върна прехващане във втората четвърт на 24 ярда.

Светците получиха 209 ярда за пасове от резервния куотърбек Даниел Лоутър, който беше изпратен в играта, след като титулярът Тайлър Грошот беше контузен, докато се опитваше да се бори за първи даун в игра на четвърти и пет по време на първото владение на SLU. Лоутър също имаше отборно бягане на 40 ярда. Широкият приемник TJ Cornacchia улови пет паса на 55 ярда. Уайд приемник Андрю Мърфи хвана четири паса за високи 71 ярда. Полузащитникът Джейкъб Драйсбах направи девет мача с високи отбори. Безопасността Райън Уотсън и Оуен О’Брайън направиха всеки един прихващане.

Хобарт започна неравномерно, тъй като Крюсън беше засечен от Уотсън при третата игра от схватка. Тогава държавниците пропускат опит от 47 ярда от полето при второто си притежание. Срещайки три и аут при третото си притежание, Хобарт избра да го направи на четвърто и едно от собствените си 36. Хазартът се изплати в голяма степен, тъй като Босуел прелетя през линията недокоснат и надмина второстепенния към крайната зона за неговия водещ 14-ти тъчдаун в лигата.

Щатите увеличиха преднината си в средата на втората четвърт с гол от 40 ярда от Роб ДиГрегорио.

След като загубиха Grochot при първия си драй, Saints излязоха три и аут с четири поредни владения. В края на втората четвърт, St. Lawrence най-накрая получи първото си първо поражение в играта в последния им драйв на полувремето, но Хансен избра Лоутър, за да прекрати драйва.

На полувремето Хобарт поведе с 10-0, изпревари SLU 168-12 и имаше осем първи падения до два за Saints. Босуел имаше 105 ярда, бързайки само с девет носения след 30 минути.

Държавниците се затрудниха през второто полувреме, виждайки, че преднината на полувремето с 10-0 се изпари.

Лоутър завърши първите си три паса през третата четвърт, включително бомба от 46 ярда към Мърфи, за да постави SLU в Hobart 5. Защитата на Хобарт не позволи на Светците извън крайната зона, принуждавайки гостите да се задоволят с 27-ярда Иън Изпълнете гол от полето.