RIT позволява четири гола без отговор при загуба от Canisius

Старши нападател на RIT Джейк Хамахер отбеляза гол и асистенция, но домакинът Канисиус спечели с 5-2 победа над Тигрите в атлантическия хокей в петък, в LECOM Harborcenter.

Резултат от кутията

КАК СЕ СЛУЧИ

Първите шест гола в мача бяха всички в сила, докато Canisius направи резултат с къси ръце, за да приключи вечерта.

Canisius откри резултата с 14:55 до края в първия период, преди RIT да отговори с чифт гола в следващите 10 минути.

Хамахер нагласи младши нападател Елайджа Гонсалвес за първия си от сезона със 7:53 на часовника, преди да направи първата си за годината асистенция от старшия нападател Уил Калвърли с 5:36 оставащи до края на периода.

Canisius отбеляза 19 секунди във втория период и отново девет минути по-късно, за да поведе с 3-2, което ще пренесе в третия.

Джаксън Декър вкара втория си гол в мача 1:15 в третия период, за да изведе Голдън Грифинс до 4-2, преди Кийтън Мастродонато да затвори резултата с 1:18 до края на регламента.

БЕЛЕЖКИ ЗА ИГРАТА

Canisius завърши вечерта 4-с-6 в силата, докато RIT преобразува 2-от 7 опита.

Наказателното убийство на RIT влезе в нощта, класирано на 14-то място в национален мащаб (87,2), убивайки 34 от 39 възможности за унищожаване на човека през този сезон.

RIT не е допуснал четири поуърплей гола в мач, откакто гостуващият Робърт Морис спечели 4-за-6 при победа с 6-5 на 8 октомври 2016 г.

Младши вратарът на RIT Колби Матюс завърши с 20 спасявания, докато RIT изби Канизиус с 26-25.

КАКВО СЛЕДВА

RIT се изправя срещу Canisius в задната част на серия от уикенда в събота, 13 ноември от 16:05 часа. в Бъфало.