Нападателят на RIT Картър Уилки спечели четвъртата награда за новобранец на седмицата в атлантическия хокей

Първоначалният нападател на RIT Картър Уилки беше избран за новобранец на седмицата в Атлантическия хокей в понеделник, отбелязвайки четвъртия път през първите шест седмици на сезона, когато той получи наградата.

Уилки отбеляза у дома печелившия гол с 3:43 до края на продълженията, за да поведе Тигрите до победа с 3-2 на AIC в неделя следобед. Той асистира и за втория гол на тигрите, който изравни мача 2-2, при 12:33 до края във втория период.

Уилки е начело на всички новодошли в Атлантическия хокей и е изравнен на шестия национално ниво с осем точки при четири гола и четири асистенции.

RIT (5-3-2, 3-1-2 AHA) играе два атлантическия хокей мача в Canisius следващия петък и събота (12-13 ноември). Двубоите са насрочени за 18:05 ч. и съответно 16:05 ч.