Rochester Red Wings губят по модата за втора поредна вечер

Ред Уингс загубиха с 8-7 за втора поредна вечер в сряда срещу Lehigh Valley IronPigs от Coca-Cola Park в Алънтаун, Пенсилвания.

При резултат 7-7, релеверът на Wings Джоан Баез отпуши необичаен терен, който позволи на Джош Стивън да се прибере вкъщи като печеливша серия. Стивън изведе ининга с разходка, премести се на второ място при спиране и на трето в първия див терен на Baez в ининга.

Ред Уингс (0-2) изоставаха с 4-0 след три ининга, но се бориха, за да поемат контрола над мача късно.

Първото попадение на Картър Кийбум като Ред Уинг беше удвояване с две серии в четвъртия, което намали дефицита наполовина.

Ининг по-късно, RBI двойки от Уелингтън Кастило и Рафаел Баутиста изведе Wings пред 5-4.

След като Lehigh Valley изравни мача в дъното на петата, Wings се върнаха напред в първия хоумран на Ясмани Томаш за сезона. Хоумър с два аут и два ръна, който току-що пропълзя над дясната стена на полето, заложи на Wings предимство 7-5.

Това щеше да остане така до осмия, когато Прасетата организираха двупоредно рали на Wings реливъра Кайл Макгоуин, за да изравнят мача при 7-7. Макгоуин просто беше отстранен от Вашингтон по-рано през деня.

Томас, 2-за-5 с два ръна и два RBI, беше единственият таран на Wings с множество попадения в сряда.

Рочестър беше само 3-за-13 с бегачи в точкова позиция, блокирайки 10 мъже на базата.

Крилата търсят първата си победа за сезона в четвъртък вечер, когато изпращат левия Бен Бреймър на хълма в 19:05.

WINGS THINGS: Първите два мача на Рочестър за сезона продължиха общо 7 часа и 35 минути.