Сезонът на Bills завършва с нова опустошителна загуба в плейофите от Chiefs (пълен репортаж)

За трети път от четири години Бъфало Билс завършиха сезона си със загуба от Канзас Сити Чийфс, този път загубиха с 27-24 на стадион Хаймарк в дивизионния кръг на AFC в неделя вечер.

Бъфало водеше със 17-13 на полувремето, но успя да вкара само седем точки през втората част. Те обаче имаха шанс да изравнят мача при 27 при 1:43 оставащи до края на редовното време, но Тайлър Бас пропусна гол от 44 ярда отдясно.

Джош Алън завърши 26 от 39 подавания за 186 ярда и тъчдаун. Той също така бяга 12 пъти за 72 ярда и два резултата. Khalil Shakir вкара единствения получаващ TD при подаване от 13 ярда от Allen.

Резултат на полето | Акценти в играта

Билс са първият отбор, елиминиран от един и същи отбор три пъти за четири години, откакто Сан Франциско 49ърс загубиха три поредни години от Грийн Бей Пакърс от 1995-97 г.