Сиракуза пада на VCU в Battle 4 Atlantis, 67-55 (пълно покритие)

Роящата се защита на Вирджиния Commonwealth затрудни Сиракуза и оранжевите претърпяха загуба с 67-55 от Рамс в първия кръг на Battle 4 Atlantis тук в сряда.

Резултат от кутията

Рамс влошиха живота на Сиракуза, като се придържаха към играчите на Ориндж като мухи.

Вирджиния Комънуелт принуди 16 оборота на Сиракуза и също така поддържаше оранжевите до 29% стрелба от полета. Съставът на стрелците от периметъра на Сиракуза успя да направи само пет от своите 23 опита от диапазон от 3 точки.

Нападението на Рамс не беше точно копие на Showtime Lakers, но те намериха достатъчно успех, за да се отдръпнат от Orange през второто полувреме. След като направи само два от осемте си опита за 3 точки през първото полувреме, Virginia Commonwealth премина с 5 срещу 9 отвъд дъгата през второто полувреме.

Джими Бохайм и Бъди Бохайм заедно за 37 точки. Бъди завърши с 20, докато Джими добави 17. Но останалата част от състава на Сиракуза успя да набере само 18 точки при комбинирана стрелба 7-за-32.

Коул Суидър отбеляза само шест точки при стрелба от полета 2 за 14. Нападателят с 6 фута и 9 пропусна всичките си седем опита за 3 точки. Джо Жирар също пострада от брутална стрелба, като направи два от деветте си опита за гол от полета.

Сиракуза падна до 2-2 със загубата, докато VCU се подобри до 3-2.

ВРЪЗКИ ЗА РЕЗЮМЕ НА ИГРАТА:

АКЦЕНТИ НА ИГРАТА:

назначаване на местната служба за социално осигуряване

ПОЛОВИНА:

ПРЕГЛЕД НА ИГРАТА:

Сиракуза (2-1) отваря своя списък в Battle 4 Atlantis срещу VCU (2-2) в първия от трите мача на Imperial Arena. Подаването е насрочено за 17:00 часа.

Сиракуза претърпя първата си загуба за сезона от Colgate миналата събота. Резултатът, който сложи край на победна серия от 54 мача на Сиракуза, беше 100-85. Оранжевите отвориха силно, но в крайна сметка не успяха да контролират Raiders от диапазон от три точки и бяха надхвърлени.

VCU ще се опита да се възстанови от загубата от Чатануга в последния си тайм аут, тъй като Mocs победиха Rams с 56-54. Играта беше битка напред-назад, но беше решена от къс скачащ от Малачи Смит от Чатануга с оставащи 0,4 секунди.