Двама футболисти на Хобарт печелят седмични награди

Автоматична черноваСнимка чрез: Hobart Athletics

Hobart College спечели две от четирите седмични футболни награди на Liberty League. Безплатна безопасност Блейк Хансен беше определен за изпълнител на седмицата в специалните отбори, а полузащитникът Брайън Агилар беше признат за изпълнител на седмицата в отбрана.

Хобарт спечели ECAC Asa S. Bushnell Bowl с 21-3 в Westminster College в събота, завършвайки сезона с рекорд 9-2. Държавниците ограничиха 'Титаните' до само един гол през първата четвърт, най-ниската им резултатност за сезона. Това също бе първият път тази година, когато Уестминстър не хвърли поне един пас за тъчдаун.

Хансен беше обявен за MVP на играта, записвайки 14 мача, включително осем соло. Той също така разби пас и блокира пънт, който възстанови и върна за тъчдаун. С воденето на Хобарт със 7-0 през първата четвърт, Хансен блокира пънт дълбоко в територията на Уестминстър, възстанови го в 11 и се блъсна в крайната зона недокоснат за първия си колегиален TD.

Хансен игра във всичките 11 мача този сезон, записвайки 45 борби, три прекъсвания на паса и едно пресечане. Той участва в 22 мача в кариерата си, записвайки 60 мача и шест прекъсвания.

това, което се счита за висока доза кратом

Агилар имаше девет мача в събота. В третата четвърт с 'Титаните' в червената зона той форсира удар, който Държавните мъже възстановиха. Това беше един от четирите оборота, които защитата на Хобарт направи в мача.

В 10 мача този сезон, Агилар направи отборно високи 85 борби, включително четири за загуба и половин чувал. В 26 мача в кариерата той има 126 захвата, 16 борби за загуба, четири сака, четири принудителни удара и две възстановявания на fumble.