Женевските снежни котки печелят седма поредна

ЛЕТАЩА РИБА (6-10) 4
СНЕЖНИ КОТКИ (14-3) 5

Патрик Блекол (RIT) направи 2-за-3, отбеляза серия и караше в RBI, докато Snow Cats спечелиха седмата си поредна и девета в 10 мача. Отборът надмина опонентите си с 38-9 в рамките на този период през последните седем излета.

Най-големият хит на Blackall даде на Snow Cats възглавница за две бягания с два сингъла в третия.

Котките изравниха мача на две в края на втория на див терен, подадена топка и сингъл от Гарет Бел (Итака). По-късно той кара в Гил Мерод (Итака) за печелившата серия в четвъртия.

youtube буфери, но не се възпроизвежда

Рохо Прари (Уилям Мери) прекъсна равенството на втория, след като се отказа от удвояване с два аута в седмия. Десницата завърши третото си спасяване за сезона с петия си аут в играта. В резултат на 19 1/3 ининга той отбеляза 39 удара и има ERA от 0,72.

Лаклан Чарлз (Университет Корнел) и Дейвид Бермудес (Университет Райдър) и двамата събраха базов удар за Котките. Марк Трота (Уилям Мери), Джеймс Кронин (Сейнт Лорънс) и Мерод отбелязаха серия.

Училищен календар на град Putnam за 2015 г

Реливърът Бъз Шърли (Итака) спечели победата, след като хвърли три ининга с два пропуснати рана при три попадения и четири аутсаута.

В горната част на петата Хесус Баез утрои в Джарод Синьорели (Елмира), за да намали резултата до 5-3. Дилън Макензи (SUNY Cortland) последва допълнителен удар. И двамата завършиха с RBI и бягането отбелязаха.

Нейт Сандерсън (Хилбърт) поведе Рибите с две попадения и RBI. Тревър Робинсън (Томпкинс Кортланд CC), Зак Хартър (Finger Lakes CC) и Райън Демитрович (Алфред Стейт) събраха по едно попадение.

Фиш стартерът Демитрович беше притиснат от загубата, въпреки че се отказа от нулеви спечелени ръна (5 бягания). Дясната с височина 5 фута и 10 хвърли четири ининга, отстъпи четири попадения и изби три. Тайрън Уудс допусна един удар и удари три за два ининга за облекчение.