Метс бе пометен от Тигърс в двубой

Ню Йорк Метс бяха пометени в двоен мач от Детройт Тайгърс в сряда за първи път от 2020 г.

най-добрият сайт за онлайн запознанства за 2015 г

Ню Йорк (16-15) издуха късната преднина в игра 1 и падна с 6-5, преди да изпусне нощната шапка с 8-1.

Резюме на мач 1:

С двама аут и бегачи на втория и третия в долната част на осмия ининг, Адам Отавино отказа зелена светлина в два ръна сингъл на Ерик Хасе, който участва в пет от шестте ръна на Детройт, включително удар от три ръна. Метс имаха възможност да изравнят мача в горната част на деветия ининг, когато Брет Бати направи един аут, но Даниел Фогелбах се нареди в центъра на полето, а Брандън Нимо удари при чек суинг, за да прекрати състезанието.

Томи Фам събра три попадения, включително третото си домакинство за сезона. Марк Каня също влезе дълбоко, неговият трети, докато Франсисо Линдор отбеляза чифт рънове с двойно.

Джоуи Лукези предаде четири ръна при пет попадения за четири ининга. Джими Якабонис свърши изключителна работа в релефа, като хвърли три ининга за изключване.

игри, на които да залагате днес

Резюме на мач 2:

Макс Шерцер се завърна на могилата след наказание от 10 мача и не вървеше добре. Десничарят позволи шест ръна при осем попадения за 3 1/3 ининга, докато вървеше един и удари три.

Престъплението се бореше да генерира нарушение, тъй като бяха задържани до пет удара. Даниел Фогелбах покри самотния удар с двойно. Ню Йорк излезе 0-към-7 с бегачи в голмайсторска позиция и остави петима на базата.

kratom най-доброто място за покупка

Следва:

Джъстин Верландър ще направи своя дебют в Метс в четвъртък, тъй като те се стремят да избегнат загуба. Първият терен е насрочен за 13:10 ч.