Резюме на New England Patriots в Buffalo Bills

Билс пропуснаха първия си мач за сезона на New England Patriots и сега един отбор по-малко е непобеден. Въпреки това, защитата на Билс свърши страхотна работа, за да предпази Патриотите от повторни попадения и въпреки загубата, те спечелиха задната врата срещу НФЛ коефициенти .

И тогава бяха три. Патс, Чифс и 49ers – от всички отбори – остават непобедени, докато тръгваме към седмица 5. Но какво да кажем за Патриотите и Билите? Могат ли Патриотите да продължат да се движат и това ли е началото на занос за Бъфало, или ще се върнат? Нека анализираме играта, за да намерим отговорите на тези въпроси.

Защитата на Buffalo Bills

Защитата си свърши работата и я свършиха добре. Тремейн Едмъндс направи 11 борби през деня , но други трима публикуваха по шест борби, за да разпространят богатството: Уолъс, Милано и Пойер. Отбранителната единица задържа Том Брейди и неговите Патриоти само на 224 ярда и само 11 първи дауна през четири четвърти на игра. 18 за 39 и само 150 ярда за Том Брейди е победа според повечето стандарти за защита. Седем три и аут и девет пънта за Патс. Това е свързано с най-лошата епоха на Беличик. И така, какво дава?

Критични обороти

Нарушението на Bills направи 375 ярда и направи повече от два пъти повече първи дауни от Патриотите при 23. Но грешките в ключови моменти струват на Bills много. Това започна рано с Първият избор на Джош Алън за деня , където Патс поеха на линията от 31 ярда. Патриотите се спуснаха и отбелязаха, въпреки че пропуснаха PAT.

След това в поредица от лоши срещи по-лошо, Corey Bojorquez блокира удара си и Pats го изпълниха за тъчдаун. Този път PAT беше добър и изведнъж резултатът стана 13-0. Първото полувреме беше тежко за феновете на Билс. След само един гол от полето през втората четвърт, изглеждаше като повече от същия стар късмет, докато играех в AFC East срещу Нова Англия. Но третата четвърт беше добра. Джош Алън направи 6 за 6 и прогони BIlls по терена, за да вкара гол само за девет мача. И сметките се връщат в него 10-13. Това беше първият път, когато защитата на Патс беше отбелязана през сезон 2019.

Държавен парк на езерото Сенека, Женева Ню Йорк

Но проблемите с оборотите нямаше да изчезнат. След като Джош Алън направи 3 захващания и напусна играта с удар с глава, Мат Баркли също хвърли кирка. Това беше изключително разочароващо, след като Билс държаха Брейди и Патс на гол линията, за да форсират гол от игрище. Barkley свърши страхотна работа, за да върне отбора обратно към червената зона... само за да получи подаване на върха, отстранено от Chung.

Трябва да отдадем дължимото и на двете защити. Защитата на Патс игра невероятно добре, държейки Билс до едва 10 и, разбира се, задържането на Том Брейди до само 16 точки, като му даде четири допълнителни възможности, е невероятно усилие в защита от страна на Билс.

Това ни води до тези въпроси; какво означава всичко това? Ще управляват ли Патс масата? не мисля така. Вярвам, че законопроектите просто дадоха на други отбори, настроени в отбрана, книгата, която ще свали поне една или две победи от сезона на Патриотите. А какво ще кажете за сметките? Обречени ли са сега на регрес? Не. Въпреки че Патс просто показаха на останалата част от NFL как да дрънкат и разстроят Джош Алън. Въпреки това, в графика им остават много печеливши игри и дори Pats да вървят на масата, те все още са легитимен претендент за едно от тези места с уместни символи. Франк Гор ще продължи да удря топката . Баркли ще постигне известен успех, ако Алън отсъства за известно време. А защитата на Bills е чудовищна.

Предстоят още много победи за Бъфало през 2019 г.