Петракис отбелязва победен гол, за да издигне Корнел над Пен Стейт

В една история за две полувремена, които имаха див край, именно новият специалист по двубои Анджело Петракис беше този, който беше герой за Големия червен, който отбеляза печелившия гол с оставащи осем секунди, за да даде на мъжкия отбор по лакрос номер 7 на Корнел 18-17 победа над #2 Penn State в неделя следобед на Crown Lacrosse Classic в Шарлът, Северна Каролина

Анджело Петракис се сблъсква по време на мъжкия отбор по лакрос на Cornell Big Red

къде мога да си купя кратом

С по-малко от минута до края на играта, Корнел изостава с един гол, 17-16. Във второ полувреме, в което почти целият импулс принадлежеше на Пен Стейт, Големият Червен трябваше да намери начин да постигне изравнителен гол, а времето изтичаше. С играта на линия, Корнел се обърна към не друг, а към Джеф Тийт, открояващият се и лидер на отбора на Big Red. С 18 секунди на часовника, Тийт излезе един срещу един със своя защитник и спечели битката, вкарвайки изравнителен гол, за да изравни играта, 17-17.

Последвалото сблъсък създаде див край. Петракис се насочи към кръга за включване и след като се бориха упорито с Джейк Глац от Пен Стейт, двата отбора се озоваха в неистова борба да овладеят топката в половината от терена на Пен Стейт. Дом Дориа го измисли в може би най-голямата топка в играта и откри отворен Петракис. Петракис бяга надолу по терена в надпревара с един човек и стреля у дома, отбелязвайки печелившия гол с осем секунди до края на играта, за да даде победата на Корнел.