Рочестър Ред Уингс прекъснаха поредица от седем загуби с победа над RailRiders

Луис Гарсия отбеляза хоумран с един аут, два ръна и девети ининг, за да изпрати Рочестър Плейтс до победа с 5-3 над Scranton/WB RailRiders в четвъртък, прекъсвайки серия от седем мача.

The Plates (3-12) изостанаха с 3-0 след първия ининг, но се бориха благодарение на чифт хоумръна и зрелищна работа от козината.

Комбинацията от Райн Харпър (1 2/3 IP), Андрес Мачадо (1 2/3 IP), T.J. Макфарланд (1 1/3 IP) и Джъстин Милър (1 IP) хвърлиха 5 2/3 нулеви ининга, позволявайки само две попадения и разходка с 12 аутсаута.

Вторият хоумран на Брандън Снайдер за сезона намали преднината до 3-1 във втория ининг, преди Даниел Палка да прехвърли един над дясната стена на полето за удар от два ръна, който изравни играта, 3-3.

Четвърти мач от сета от шест игри е петък вечер на Frontier Field. Първият терен е насрочен за 19:05.