Сиракуза се пада на Duke at the Dome, 97-88 (пълно покритие)

Точно както лодка се бори с прилива или снежен човек издържа на слънцето, Syracuse Orange се бори с неизбежното в събота.

Сиракуза поведе през първите 19 минути, но след като преднината беше отменена, оранжевите бавно свалиха темпото при загуба с 97-88 от 9-ия класиран Дюк Блу Дявилс в Carrier Dome в събота вечер.

valu home center спрингвил Ню Йорк

Херцог надви Сиракуза с нейния размер отвътре и интензивността на отбрана по периметъра.

ВРЪЗКИ ЗА РЕЗЮМЕ НА ИГРАТА:

АКЦЕНТИ НА ИГРАТА:

ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДЖИМ БОЙХАЙМ СЛЕД ИГРАТА:

получаваме ли стимула от 2000 г

СОЦИАЛНИ:

ПРЕГЛЕД:

Сиракуза и No. 9/8 Duke ще добавят още една глава към съперничеството си в събота, 1 февруари Tipoff in the Carrier Dome е насрочен за 20:00 часа. Оранжевите (13-8, 6-4) спечелиха пет от последните си шест мача в съботния мач.

Поредицата от пет победи на оранжевите прекъснаха при неуспех 71-70 на Клемсън във вторник вечерта. Юношата на червените фланелки Елайджа Хюз и второкласникът Бъди Бохайм водеха отбора с по 22 точки. Сиракуза завърши 5-3 през месец януари, което включва победи във Вирджиния, Вирджиния Тек и Нотр Дам. Оранжевите са изравнени за четвърто място в ACC с рекорд 6-4 в конференцията.

No. 9/8 Дюк излиза след победа със 79-67 срещу Питсбърг във вторник. Сините дяволи са 17-3, включително 7-2 в ACC. Дюк е втори в класирането на ACC и е 3-1 на гости в конферентната игра този сезон.

Възстановяването на данъка все още се обработва

Дюк води в серията за всички времена със Сиракуза, 9-6, включително победа с 84-72 в миналогодишния ACC турнир. При загубата Бъди Бохайм имаше 15 точки и беше 3-за-5 от линията с 3 точки. В редовния сезон 2019, двата отбора разделиха серията, като всеки спечели на домашния терен на другия. Сиракуза триумфира с 95-91 в продълженията на стадиона на закрития Камерън, а след това Дюк победи в Carrier Dome с 75-65.