Лакрос за жени в Сиракуза достига до Финалната четворка с победа със 17-11 над Флорида (пълно покритие)

Меган Тирел потърси отворена лента на 12-метровата граница, тя зави наляво и срещна защитник на Флорида, след което зави надясно и се изправи срещу друг. Meaghan Tyrrell се опита да подаде, когато топката падна на земята, когато пръчката й се сблъска с нейните защитници.

Сам Суорт се хвърли да вземе топката сред хаоса и защитниците на Флорида я нахлуха в търсене на топката, докато свирна. Gators спечелиха владеене, циментирайки осмия обрат на Сиракуза през първите 30 минути игра.

минимална работна заплата за работниците за бързо хранене

По-малко от минута по-късно Емили Хелър проби 8-метровия, постави се пред вратаря на Сиракуза Аса Голдсток и прати топката в мрежата, за да изравни мача при 5 с глава в полувремето.

Номер 3 Сиракуза (16-3, 8-2 Атлантическо крайбрежие) се изправи срещу No. 6 Флорида (18-3, 10-0 American Athletic) в четвъртфиналите на турнира NCAA в събота. Gators влязоха в играта с поредица от 15 победи, задържайки опонентите си с по-малко от 10 гола във всички мачове с изключение на два този сезон. Но на четвъртфиналите оранжевите отбелязаха 17 гола срещу Флорида, за да се класират за полуфиналите на турнира NCAA.