Аарон Джъдж от Янкис отбелязва първия AL манш в победата в Мача на звездите

Аарон Джъдж каза, че чувства отговорност да направи шоу за феновете, които го гласуваха за Мача на звездите във вторник на Coors Field. Провалът на янките предизвика нападението на Американската лига, като отбеляза първия манш за вечерта, а сега възнамерява да направи същото, докато отборът му се събира отново за второто полувреме.

Почистващият нападател на AL, Съдията направи разходка от четири точки, за да открие втория ининг срещу Корбин Бърнс от пивоварите, след което копна за трета база след дубъл на Рафаел Девърс от Ред Сокс, преди да вкара гол в сингъл на полето на Блу Джейс Маркъс Семиен.

За мен никога не знаеш колко възможности ще получиш по този начин, каза Съдията, който завърши 0-за-2 в победата на Junior Circuit с 5-2. Благословия е да бъда тук, благословия е да представлявам янките в Мач на звездите и да бъда до моите съотборници, особено с феновете, които гласуваха за мен.

Съдията допринесе с добра игра в отбрана в третия ининг, отнемайки допълнителен основен удар от Брайън Рейнолдс от пиратите. Питчерите Герит Коул и Аролдис Чапман, също избрани за All-Stars на Янки, не се появиха в играта.

Това беше третото участие на Съдията за всички звезди в кариерата, който също беше избран през 2017 и 2018 г. След като празненствата приключиха, Джъдж е готов да насочи вниманието си обратно към бомбардировачите, които ще подновят играта в четвъртък срещу водещия Червен в Американската лига на изток Сокс на стадион Янки.

Не знам дали някога ще се върна на Мач на звездите; никога не знаеш какво има бъдещето, каза Съдията. Винаги е специална чест да дойда тук, да го прекарам със семейството си и да имам малко почивка, за да се отпуснем и да си починем и да се подготвим за второто полувреме.

Коул планираше да направи ининг, но това се промени след електрическото му изключване от 129 точки на Астрос в Minute Maid Park три дни преди това. Това беше четвъртата селекция за всички звезди в кариерата на Коул и първата му като член на Янкис.

Много съм горд, че представлявам организацията, която обичам, каза Коул. Това е кулминацията на цялата упорита работа, която сме имали. Освен това се възползвах от работата на моите съотборници тук. Всичко това тук е на показ и не мога да бъда по-щастлив.

Въпреки че не видя могилата по време на играта, Чапман направи изявление с шапката си, като написа SOS Cuba и Patria Y Vida (Родина и живот) до преплетеното лого „NY“. Съобщението се отнася до вълненията на кубинските граждани на фона на недостиг на храна и електроенергия и увеличаване на смъртните случаи от COVID-19.