Завръщането на Amerks в третия период не успява да загуби от Monsters

Американците от Рочестър не можаха да заличат дефицит от два гола през третия период, тъй като паднаха от Кливланд Монстърс с 4-3 във второто полувреме на двубой в събота вечер в Rocket Mortgage FieldHouse.

Рочестър изоставаше с 4-2 малко над 12 минути до края на редовното време, когато Брандън Биро отбеляза втория си гол в мача, за да намали преднината до 4-3. Американците имаха няколко възможности да изравнят, но не можаха да се възползват, тъй като Кливланд удържа победата.

Шон Малоун отбеляза другия гол за Рочестър, докато Итън Проу, Лукас Роусек, Чейс Приски и Майкъл Мърш събраха асистенции. Майкъл Хаузър направи 22 спасявания, включително 10 в последния период.

Американците ще получат няколко дни почивка, преди да бъдат домакини на Syracuse Crunch в сряда вечер.