Спорт

Rochester Red Wings преминава покрай Lehigh Valley във финала на сериала

Рочестър Ред Уингс преодоля Лехай Вали АйрънПигс с 12-2 във финала на серията в неделя следобед на Фронтиър Фийлд. С победата Рочестър спечели пет от шест в сериите. Рочестър отбеляза 22 попадения, като всички в стартовия състав допринесоха. Джейк Алу събра четири попадения, четири RBIs, включително 10-то си домакинство... ПовечеРочестър Ред Уингс преминава покрай Lehigh Valley във финала на серията
Янките възстановяват Антъни Рицо от списъка с контузени

Ню Йорк Янкис направиха няколко хода в състава преди неделния финал на серията срещу Милуоки Брюърс. Отборът възстанови първия бейзмен Антъни Рицо от 10-дневния списък с контузени и избра Естеван Флориал за Triple-A Scranton/Wilkes-Barre. Рицо не е играл от 31 август поради дискомфорт в долната част на гърба и главоболие от епидурална инжекция.… MoreYankees възстановяват Антъни Рицо от списъка с контузени
Сиракюз Метс се събира, за да победи Бъфало във финала на серията

Сиракюз Метс изтри пасив от три и четири ръна, за да победи Бъфало Бисънс, 9-8, в неделя следобед на NBT Bank Stadium. С победата двата отбора си разделиха серията от шест мача. Франсиско Алварес разби осмия си хоумрън за сезона и записа пет ръна в кариерата си, за да поведе в атаката. Карлос Ринкон… ОщеСиракуза Метс се надиграва, за да победи Бъфало във финала на серията
БЕТОННА ДЖУНГЛА: Get the Mop, the Mets Cleaned Up (подкаст)

Остават само още няколко седмици до редовния сезон за MLB. Янките загубиха два мача от Пивоварите, преди да грабнат един в неделя. Пол Русо и Кайл Еванс говорят за основното заглавие на мача в петък вечер за съмнителна зона на удар и изхвърлянето на Арън Буун в края на играта. Момчетата се гмуркат дълбоко в... Още БЕТОННА ДЖУНГЛА: Get the Mop, Mets Cleaned Up (подкаст)
Билс разбива Титани 41-7 в клането в понеделник вечер (пълно отразяване

Бъфало Билс подобриха резултата си до 2-0 за сезона с безусловна победа с 41-7 в началния мач у дома срещу Тенеси Тайтаните на Футбол в понеделник вечер. Билс доминираха от двете страни на топката, тъй като Джош Алън изравни рекорд в кариерата си с 4 TD подавания, като 3 от точките отидоха на широкия приемник Стивън Дигс.… MoreBills разбиват Титаните с 41-7 в клането в понеделник вечер (пълно отразяване
ДОКЛАД НА HS ПОНЕДЕЛНИК: Дънди/Брадфорд помита футболната плоча; Лионс, Ватерло печелят победи по волейбол за момичета извън лигата

ТАБЛО ЗА ФУТБОЛ ЗА МОМИЧЕТА (9/19): Маркъс Уитман 3 @ Неапол 2 Блумфийлд @ HAC: Няма отчетен резултат. Palmyra-Macedon 1 @ Aquinas 0  Дънди/Брадфорд 5 @ Red Jacket 1 Honeoye 7 @ South Seneca 0  Midlakes 2 @ Wayland-Cohocton 0 Mynderse 4 @ Greece Odyssey 1 Red Creek @ North Rose-Wolcott: Няма отчетен резултат. Източен Рочестър @ Sodus:… ОщеПОНЕДЕЛНИК HS РЕПОРТАЖ: Дънди/Брадфорд помита футболната плоча; Лионс, Ватерло печелят победи по волейбол за момичета извън лигата
Билс разбива Титаните 41-7 в клането в понеделник вечер (пълен репортаж)

Бъфало Билс подобриха резултата си до 2-0 през сезона с безусловна победа с 41-7 в началния мач у дома срещу Тенеси Тайтанс на Футбол в понеделник вечер. Билс доминираха и от двете страни на топката, докато Джош Алън изравни рекорд в кариерата си с 4 TD паса, като три от тези хвърляния за резултат отиваха към широк приемник... Още Билс разбиват Титаните с 41-7 в клането в понеделник вечер (пълен репортаж)
Янките възстановяват Харисън Бейдър, поставят Франки Монтас в списъка с контузени

Ню Йорк Янкис направиха промени в списъка преди откриването на серията във вторник срещу Питсбърг Пиратс. Outfielder Harrison Bader беше възстановен от 60-дневния списък с контузени, а Frankie Montas беше поставен в 15-дневния списък с контузени с възпаление на дясното рамо (със задна дата до 17 септември). Янките придобиха Бейдър от Сейнт Луис Кардиналс, за да стартират... ПовечеЯнки възстановяват Харисън Бейдър, поставят Франки Монтас в списъка с контузени
Боби Харт от Bills спря една игра за удар с треньор на Titans

Националната футболна лига обяви във вторник, че офанзивният лайнер Боби Харт е отстранен за един мач за нарушаване на правилата за неспортсменско поведение след победата в понеделник с 41-7 над Тенеси Тайтанс. Според прессъобщението, Харт замахнал срещу играч на Титаните и вместо това ударил неназован треньор на Титаните в главата. Вицепрезидентът на футболните операции на НФЛ... Боби Харт от MoreBills спря една игра за удар с юмрук върху треньора на Титаните
Метс спечели място в плейофите с победа над Брюърс

Ню Йорк Метс спечели място в плейофите за първи път от 2016 г. насам с победа със 7-2 над Милуоки Брюърс в понеделник вечер на American Family Field. Ню Йорк поведе с 3-0 в горната част на четвъртия ининг и никога не погледна назад, след като постави още двама в... MoreMets спечели място в плейофите с победа над Брюърс
Сиракюз Метс се провали в съкратения от дъжд мач в Уорчестър

Сиракюз Метс загуби откриването на серията срещу Уорчестър Ред Сокс, 3-2, във вторник вечер в Polar Park в съкратена от дъжда игра от шест ининга. Франсиско Алварес остана нагорещен до плочата, докато смаза двукратен хоумрън в горната част на петия, за да постави Метс на борда и да направи... ПовечеСиракуза Метс не успя в съкратената от дъжд игра в Уорчестър
Сиракюз Метс се събира, за да победи Уорчестър

Syracuse Mets се събраха, за да победят Worcester Red Sox, 4-2, в четвъртък вечер в Polar Park. С победата Syracuse спечели две от първите три игри в тази серия от шест игри. С изоставането на Метс с 2-1 в горната част на седмия ининг, Карлос Ринкон изпуши двойно RBI в лявото поле, за да... ПовечеСиракуза Метс се събират, за да победят Уорчестър
Сиблоски пада отново ниско, но отборът по голф на Ватерло остава малко срещу Пал-Мак

Голф отборът на университета Waterloo претърпя пълна загуба в четвъртък в голф клуб Silver Creek. Докато забележителният старши на отбора Джон Сиблоски стреля с 4 под, 32 от задната деветка в Силвър Крийк, това не беше достатъчно, за да задвижи отбора, който се бореше зад него. Waterloo изстреля общо 245 отбора, губейки на косъм от... MoreSiblosky пада отново ниско, но голф отборът на Waterloo е малко по-къс от Pal-Mac
Янкис спечели място в плейофите с победа над Ред Сокс

Ню Йорк Янкис се събраха, за да победят Бостън Ред Сокс, 5-4, в 10 ининга в четвъртък вечер на стадион Янки, благодарение на сингъла на Джош Доналдсън. С победата Ню Йорк си осигури място в плейофите за шести пореден сезон. Джанкарло Стентън, който стартира хоумър с две бягания в шестия, предизвика рали в осмия ининг... MoreYankees спечели място в плейофите с победа над Red Sox
ЧЕТВЪРТЪК HS РЕПОРТАЖ: Mynderse boys soccer blanks Waterloo

ТАБЛО ЗА ФУТБОЛ ЗА МОМИЧЕТА (22/9): Canandaigua 1 @ Пенфийлд 3 Уебстър Томас 0 @ Виктор 0 СЛЕДВАЩ ГОРОД ОТ ИГРИ (9/23): Waterloo @ Marcus Whitman HAC @ School of the Arts South Seneca @ Dundee/Bradford Naples @ Midlakes Red Creek @ Sodus Romulus @ Bloomfield Williamson @ Marion Honeoye @ Penn Yan Geneva @ Mynderse Red Jacket… Още ЧЕТВЪРТЪК HS REPORT: Mynderse boys soccer blanks Waterloo
Мика Хайд ще пропусне остатъка от сезона заради контузия във врата

Бъфало Билс получиха сериозен удар в събота, след като поставиха Мика Хайд като резерва за контузени с контузия на врата в края на сезона. Агентът на Хайд, Джак Бехта, написа в Туитър в събота, че се очаква добро завръщане през 2023 г. Джакуан Джонсън се очаква да започне на мястото на Хайд срещу Маями Долфинс в неделя и трябва... Безопасност на MoreBills Мика Хайд ще пропусне остатъка от сезона заради контузия във врата
Янкис надминават Ред Сокс за пета поредна победа

Ню Йорк Янкис победиха Бостън Ред Сокс с 5-4 в петък вечер на стадион Янки и увеличиха победната си серия до пет мача. При равен мач в долната част на осмия ининг, Хосе Тревино изтръгна двукратен RBI сингъл към централното поле, за да върне Янките на върха, 5-4. Джонатан Лоаисига… MoreЯнки надминават Ред Сокс за пета поредна победа
Сиракюз удържа Вирджиния, за да подобри резултата си до 4-0 (пълно покритие)

Футболният отбор на Syracuse Orange подобри резултата си до 4-0 за първи път от 2018 г. с победа с 22-20 над Virginia Cavaliers в петък вечер в JMA Wireless Dome. След като Вирджиния грабна преднина от 20-19 с малко по-малко от шест минути до края, оранжевите се преместиха надолу по терена и в диапазона за гол от игра за... ПовечеСиракуза удържа Вирджиния, за да подобри до 4-0 (пълно покритие)
Сиракюз Метс продължава да победи Уорчестър

Сиракюз Метс удържаха победа с 5-4 над Уорчестър Ред Сокс в петък вечер в Полар Парк. С победата Syracuse взе три от първите четири игри в тази серия от шест игри. Доминик Смит остана горещ в плочата, когато откри резултата с два хоумръна над... ОщеСиракуза Метс продължават да победят Уорчестър